GrawerowanePrezenty.pl

Długopis z grawerem dla nauczyciela

Dzień Nauczyciela - Długopis Parker z grawerem i dyplom z dedykacją na prezent dla nauczyciela

Długopis Parker z grawerem i dyplom z dedykacją na prezent dla nauczyciela Podaruj nauczycielowi sprawdzony prezent wysokiej jakości. Długopis Parker łączy w sobie elegancję i dużą klasę. Grawer imienia i nazwiska Twojego Nauczyciela nada mu szczególnego charakteru. Dyplom w drewnianej podstawie pozwoli uwiecznić na pozłacanej tabliczce, słowa podziękowania dla Nauczyciela. Specjalnie dobrana technika grawerowania i starannie wykonany certyfikat gwarantują dużą satysfakcję z prezentu. Długopis Parker jest praktycznym podarunkiem, podczas gdy dyplom z Twoją dedykacją stanie się pamiątką na długie lata. Szczególną cechą prezentu jest personalizacja. Zarówno na długopisie, jak i na pozłacanej tabliczce w certyfikacie zamieścimy tekst jaki nam prześlesz. Długopis z grawerem dla nauczyciela umieścimy w drewnianej szkatułce z laminowaną tabliczką. Tym samym uzyskasz niepowtarzalny prezent na Dzień Nauczyciela. Parametry Długopismosiężny korpus i skuwka powleczone laką w kolorze czarnymwykończenia pokryte 23 karatowym złotemdługość zamkniętego długopisu: 135 mmśrednica w najgrubszym miejscu: 10 mmprzyciskowy mechanizm wysuwania wkładuzawiera standardowy wkładSzkatułkawymiary: 22 x 8,5 x 4,5 cmwyrób z naturalnego drewna, malowany lakierem w kolorze ciemnego brązupowierzchnia może odznaczać się drobnymi wgłębieniami, wynikającymi ze struktury drewna oraz naturalnych słojówwnętrze wyłożone weluremDyplommateriał podstawy: drewno,wymiary podstawy: 30.5 x 23 cmwymiary blachy: 23 x 15 cmprzystosowany do postawienia oraz do zawieszeniaNadruk i grawerPersonalizację wykonujemy w następujących miejscach:Dyplom - nadruk na tabliczce, technika sublimacji.Długopis - grawer laserowy bezpośrednio na powierzchni długopisu.Szkatułka - grawer laserowy na laminowanej tabliczce umieszczonej wewnątrz.PersonalizacjaJeżeli chcesz spersonalizować swój prezent, skorzystaj z edytora zamieszczonego na stronie. Wprowadź tylko teksty do podmiany, a my zajmiemy się resztą. W przypadku nadruku na dyplomie oraz graweru na tabliczce, układ tekstów i grafik pozostaje jak na prezentowanych zdjęciach. 
Zobacz w sklepie

Dzień Nauczyciela - Prezent dla nauczyciela języka polskiego długopis Parker z grawerem

Prezent dla nauczyciela języka polskiego długopis Parker z grawerem Dzień nauczyciela jest bez wątpienia świetną okazją, abyś mógł podarować ulubionemu nauczycielowi języka polskiego wyjątkowy prezent. Z myślą o Twoim poloniście przygotowaliśmy długopis Parker w drewnianym etui, który sprawdzi się świetnie jako podarunek z tej okazji. Skorzystaj z edytora personalizacji aby wpisać tekst dedykacji i podaruj swojemu nauczycielowi niepowtarzalny prezent. Grawer umieścimy bezpośrednio na długopisie oraz wewnątrz etui na laminowanej tabliczce. Taki zestaw sprawdzi się idealnie jako prezent dla nauczyciela języka polskiego oraz każdego innego nauczyciela. Parametry długopisu: Długopis wykonany z najlepszych materiałów Wykończenia platerowane 23-karatowym złotem Długopis został pokryty czarnym lakierem z pięknymi złotymi elementami Gwarancja na produkt 2 lata Parametry etui: wymiary etui 22 x 8,5 x 4,5 cm wyrób z naturalnego drewna, malowany lakierem w kolorze ciemnego brązu. powierzchnia może odznaczać się drobnymi wgłębieniami wynikającymi ze struktury drewna oraz naturalnych słojów. wnętrze wyłożone jest kremowym welurem Grawer Grawer wykonujemy w następujących miejscach: 1. Długopis - optymalna ilość tekstu wynosi 45 znaków. 2. Laminowana tabliczka lub bezpośrednio na wieczku - optymalna ilość tekstu wynosi 250 znaków. Prosimy o dokonanie wyboru, w którym miejscu ma zostać wykonany grawer. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych maszyn, grawer zostanie wykonany techniką laserową dzięki czemu jest on niezwykle dokładny i trwały - udzielamy wieczystej gwarancji na trwałość grawerowania. Personalizacja Zadedykuj prezent wybranemu nauczycielowi i ciesz się udaną niespodzianką. 
Zobacz w sklepie

Dzień Nauczyciela - Długopis Parker IM Brushed GT stalowy z grawerem dla nauczyciela - English

Parametrykorpus długopisu na bazie z mosiądzuwykończenia są platerowane 23-karatowym złotemdługopis wyposażony jest w standardowy wkład Parkera w kolorze niebieskimgwarancja na produkt 2 latanajwyższej klasy trwały grawer laserowydługopis w oryginalnym pudełku o wymiarach: 17,5 x 3 x 5 cmpudełko z nadrukiem dedykacjikolorowy nadruk najwyższej klasyPersonalizacjaSpersonalizuj swój prezent, skorzystaj z naszego edytora. Wprowadź odpowiednie dane, a nasi graficy zajmą się resztą.
Zobacz w sklepie

Podziękowania dla nauczyciela - Pióro i długopis Parker w etui z grawerem na prezent na podziękowania dla nauczyciela

Pióro i długopis Parker w etui z grawerem na prezent na podziękowania dla nauczyciela Szukasz ponadczasowego, eleganckiego prezentu na podziękowania dla nauczyciela? Skorzystaj z naszej propozycji i podaruj mu na podziękowania dla nauczyciela gustowny zestaw piśmienniczy firmy Parker. Doskonałe pióro i długopis umieściliśmy w drewnianym etui, na którym możesz zamieścić grawer swojej dedykacji. To ona sprawi, że to już zawsze będzie ulubione pióro twojego ulubionego nauczyciela. Parametry pióra pióro wyposażone w stalówkę ze stali nierdzewnej  dwukanałowy system podawania atramentu (na tłoczek lub nabój) do pióra dołączony jest nabój standardowej wielkości gwarancja na produkt 2 lata Parametry długopisu korpus długopisu na bazie z mosiądzu wykończenia są platerowane 23-karatowym złotem długopis wyposażony jest w standardowy wkład Parkera w kolorze niebieskim gwarancja na produkt - 2 lata Parametry etui wymiary etui 22 x 8,5 x 4,5 cm wyrób z naturalnego drewna, malowany lakierem w kolorze ciemnego brązu powierzchnia może odznaczać się drobnymi wgłębieniami wynikającymi ze struktury drewna oraz naturalnych słojów wnętrze wyłożone jest kremowym welurem Grawer Grawer wykonujemy w następujących miejscach: Pióro - optymalna ilość tekstu wynosi 40 znaków Długopis - optymalna ilość tekstu wynosi 40 znaków Metalowa tabliczka - podany tekst wkomponujemy w gotowy wzór Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych maszyn, grawer zostanie wykonany techniką laserową i diamentową, dzięki czemu jest on niezwykle dokładny i trwały - udzielamy wieczystej gwarancji na trwałość grawerowania. Personalizacja Aby w pełni spersonalizować prezent, skorzystaj z naszego edytora. Wprowadź odpowiednie dane, a nasi graficy zajmą się resztą. 
Zobacz w sklepie

Podziękowania dla nauczyciela - Na podziękowania dla nauczyciela certyfikat i długopis Parker z grawerem

Na podziękowania dla nauczyciela certyfikat i długopis Parker z grawerem Jeśli masz problem ze znalezieniem prezentu na podziękowania dla nauczyciela, to mamy dla ciebie znakomitą propozycję. Drewniany certyfikat z grawerem to prawdziwe i wzruszające świadectwo jego wyjątkowych umiejętności i kompetencji, a długopis Parker po personalizacji będzie jego ulubionym narzędziem pracy. Będzie ci wdzięczny! Zaufaj nam.. Oferowany zestaw to trafiony pomysł na prezent dla intelektualisty. Parametry długopisu uchwyt wykonany ze szczotkowanej stali mosiężny korpus i skuwka powleczone laką w kolorze czarnym wykończenia pokryte 23 karatowym złotem długość zamkniętego długopisu: 135 mm średnica w najgrubszym miejscu: 10 mm przyciskowy mechanizm wysuwania wkładu zawiera standardowy wkład Parametry szkatułki wymiary: 22 x 8,5 x 4,5 cm wyrób z naturalnego drewna, malowany lakierem w kolorze ciemnego brązu powierzchnia może odznaczać się drobnymi wgłębieniami, wynikającymi ze struktury drewna oraz naturalnych słojów wnętrze wyłożone welurem Parametry dyplomu materiał podstawy: drewno, wymiary podstawy: 30.5 x 23 cm kolor blachy: złoty wymiary blachy: 23 x 15 cm przystosowany do postawienia oraz do zawieszenia Nadruk i grawer Personalizację wykonujemy w następujących miejscach: Dyplom - nadruk na tabliczce, technika sublimacji.  Długopis - grawer laserowy bezpośrednio na powierzchni długopisu. Szkatułka - grawer laserowy na laminowanej tabliczce umieszczonej wewnątrz. Personalizacja Jeżeli chcesz spersonalizować swój prezent, skorzystaj z edytora zamieszczonego obok galerii. Wprowadź tylko teksty do podmiany, a my zajmiemy się resztą. W przypadku nadruku na dyplomie oraz graweru na tabliczce, układ tekstów i grafik pozostaje jak na prezentowanych zdjęciach. 
Zobacz w sklepie

Podziękowania dla nauczyciela - Pióro wieczne i długopis Parker grawerem dla nauczyciela - Za Edukację

Zestaw Parker w pudełku z dedykacją dla nauczyciela Elegancki zestaw Parker w drewnianej szkatułce z dedykacją sprawi, że Twoje podziękowanie dla nauczyciela będzie dla niego pamiątką na długie lata. Dodatkowym atutem jest wykonany na piórze i długopisie grawer, który nada całości osobistego charakteru. Taki prezent dla nauczyciela na koniec roku, czy na dzień edukacji narodowej na pewno miło go zaskoczy. Parametry Długopis długość zamkniętego: 135 mm średnica w najgrubszym miejscu: 10 mm długopis wyposażony jest w przyciskowy mechanizm wysuwania wkładu. zawiera standardowy wkład wykończenia platerowane 23-karatowym złotem gwarancja na produkt 2 lata. Pióro pióro wyposażone w stalówkę ze stali nierdzewnej.  dwukanałowy system podawania atramentu na nabój. wykończenia platerowane 23-karatowym złotem gwarancja na produkt 2 lata. Etui wymiary etui 22 x 8,5 x 4,5 cm wyrób z naturalnego drewna, malowany lakierem w kolorze ciemnego brązu. powierzchnia może odznaczać się drobnymi wgłębieniami wynikającymi ze struktury drewna oraz naturalnych słojów. wnętrze wyłożone jest kremowym welurem Personalizacja Aby w pełni spersonalizować swój prezent, skorzystaj z naszego edytora. Wprowadź tekst do podmiany, a my zajmiemy się resztą.
Zobacz w sklepie

Dzień Nauczyciela - Pióro wieczne i długopis Parker grawerem dla nauczyciela - Za Edukację

Zestaw Parker w pudełku z dedykacją dla nauczyciela Elegancki zestaw Parker w drewnianej szkatułce z dedykacją sprawi, że Twoje podziękowanie dla nauczyciela będzie dla niego pamiątką na długie lata. Dodatkowym atutem jest wykonany na piórze i długopisie grawer, który nada całości osobistego charakteru. Taki prezent dla nauczyciela na koniec roku, czy na dzień edukacji narodowej na pewno miło go zaskoczy. Parametry Długopis długość zamkniętego: 135 mm średnica w najgrubszym miejscu: 10 mm długopis wyposażony jest w przyciskowy mechanizm wysuwania wkładu. zawiera standardowy wkład wykończenia platerowane 23-karatowym złotem gwarancja na produkt 2 lata. Pióro pióro wyposażone w stalówkę ze stali nierdzewnej.  dwukanałowy system podawania atramentu na nabój. wykończenia platerowane 23-karatowym złotem gwarancja na produkt 2 lata. Etui wymiary etui 22 x 8,5 x 4,5 cm wyrób z naturalnego drewna, malowany lakierem w kolorze ciemnego brązu. powierzchnia może odznaczać się drobnymi wgłębieniami wynikającymi ze struktury drewna oraz naturalnych słojów. wnętrze wyłożone jest kremowym welurem Personalizacja Aby w pełni spersonalizować swój prezent, skorzystaj z naszego edytora. Wprowadź tekst do podmiany, a my zajmiemy się resztą.
Zobacz w sklepie

Podziękowania dla nauczyciela - Pióro i długopis Parker z grawerem dla nauczyciela - Serdeczne Życzenia

Zestaw Parker Jotter w drewnianym pudełku z dedykacją dla nauczycielaOryginalny prezent dla nauczyciela to taki, w który zaangażujesz się całym sercem. Bez wątpienia do takich podarunków należy pióro i długopis Parker z grawerem. Zestaw umieszczony jest w drewnianej szkatułce, w środku której wykonamy dla Ciebie personalizowaną dedykację. Bez wątpienia będzie często używany podczas pracy z ulubionymi uczniami. Pióro i długopis to znakomity prezent na zakończenie roku szkolnego, czy na Dzień Nauczyciela.ParametryPiórowykonane wysokiej jakości stali nierdzewnej (szczotkowanej)charakterystyczna strzała w klipsie doskonale oddaje jego charaktergwarancja na produkt 2 latadwukanałowy system podawania atramentustalówka ze stali nierdzewnejDługopiswykonany ze stali nierdzewnej (szczotkowanej) z chromowanymi wykończeniamicharakterystyczna strzała w klipsie doskonale oddaje jego charaktergwarancja na produkt 2 latasprężynowy mechanizm wysuwania wkładuEtuiwymiary etui 22 x 8,5 x 4,5 cmwyrób z naturalnego drewna, malowany lakierem w kolorze ciemnego brązupowierzchnia może odznaczać się drobnymi wgłębieniami wynikającymi ze struktury drewna oraz naturalnych słojówwnętrze wyłożone jest kremowym weluremPersonalizacjaAby w pełni spersonalizować swój prezent, skorzystaj z edytora. Wprowadź tylko odpowiednie dane, a nasi graficy zajmą się resztą.
Zobacz w sklepie

Dzień Nauczyciela - Pióro i długopis Parker z grawerem dla nauczyciela - Serdeczne Życzenia

Zestaw Parker Jotter w drewnianym pudełku z dedykacją dla nauczycielaOryginalny prezent dla nauczyciela to taki, w który zaangażujesz się całym sercem. Bez wątpienia do takich podarunków należy pióro i długopis Parker z grawerem. Zestaw umieszczony jest w drewnianej szkatułce, w środku której wykonamy dla Ciebie personalizowaną dedykację. Bez wątpienia będzie często używany podczas pracy z ulubionymi uczniami. Pióro i długopis to znakomity prezent na zakończenie roku szkolnego, czy na Dzień Nauczyciela.ParametryPiórowykonane wysokiej jakości stali nierdzewnej (szczotkowanej)charakterystyczna strzała w klipsie doskonale oddaje jego charaktergwarancja na produkt 2 latadwukanałowy system podawania atramentustalówka ze stali nierdzewnejDługopiswykonany ze stali nierdzewnej (szczotkowanej) z chromowanymi wykończeniamicharakterystyczna strzała w klipsie doskonale oddaje jego charaktergwarancja na produkt 2 latasprężynowy mechanizm wysuwania wkładuEtuiwymiary etui 22 x 8,5 x 4,5 cmwyrób z naturalnego drewna, malowany lakierem w kolorze ciemnego brązupowierzchnia może odznaczać się drobnymi wgłębieniami wynikającymi ze struktury drewna oraz naturalnych słojówwnętrze wyłożone jest kremowym weluremPersonalizacjaAby w pełni spersonalizować swój prezent, skorzystaj z edytora. Wprowadź tylko odpowiednie dane, a nasi graficy zajmą się resztą.
Zobacz w sklepie

Podziękowania dla nauczyciela - Długopis z grawerem na podziękowania dla nauczyciela

Jeśli szukasz pomysłu na podziękowania dla nauczyciela, to elegancki długopis z grawerem będzie bardzo trafionym upominkiem. Personalizację wykonujemy na korpusie długopisu Parker oraz na tabliczce umieszczonej po wieczkiem drewnianego etui. Taki praktyczny prezent z pewnością wywoła uśmiech na twarzy Twojego ulubionego nauczyciela i będzie świetną pamiątką przez długie lata. Parametry długopisu wykonany ze stali nierdzewnej (szczotkowanej) wykończenia platerowane 23-karatowym złotem charakterystyczna strzała w klipsie doskonale oddaje jego charakter gwarancja na produkt 2 lata sprężynowy mechanizm wysuwania wkładu Parametry etui wymiary etui 22 x 8,5 x 4,5 cm wyrób z naturalnego drewna, malowany lakierem w kolorze ciemnego brązu powierzchnia może odznaczać się drobnymi wgłębieniami wynikającymi ze struktury drewna oraz naturalnych słojów wnętrze wyłożone jest kremowym welurem Personalizacja Aby w pełni spersonalizować swój prezent, skorzystaj z naszego edytora. Wprowadź tylko odpowiednie dane, a nasi graficy zajmą się resztą.
Zobacz w sklepie

Podziękowania dla nauczyciela - Długopis Parker Jotter BP stalowy z grawerem dla nauczyciela - Wychowawca

Parametrydługopis wykonany ze stali nierdzewnej z wykończeniami chromowanymiprzyciskowy mechanizm wysuwania wkładudługopis na wymienne wkłady quink flow oraz żeloweklips w charakterystycznym kształcie strzałygwarancja na produkt 2 latanajwyższej klasy trwały grawer laserowydługopis w oryginalnym pudełku o wymiarach: 17,5 x 3 x 5 cmnaklejka z nadrukiem dedykacjikolorowy nadruk najwyższej klasyPersonalizacjaAby w pełni spersonalizować prezent, skorzystaj z naszego edytora. Wprowadź odpowiednie dane, a nasi graficy zajmą się resztą. 
Zobacz w sklepie

Podziękowania dla nauczyciela - Długopis Parker Jotter BP stalowy z grawerem dla nauczyciela - Celujący

Parametrydługopis wykonany ze stali nierdzewnej z wykończeniami chromowanymiprzyciskowy mechanizm wysuwania wkładudługopis na wymienne wkłady quink flow oraz żeloweklips w charakterystycznym kształcie strzałygwarancja na produkt 2 latanajwyższej klasy trwały grawer laserowydługopis w oryginalnym pudełku o wymiarach: 17,5 x 3 x 5 cmnaklejka z nadrukiem dedykacjikolorowy nadruk najwyższej klasyPersonalizacjaAby w pełni spersonalizować prezent, skorzystaj z naszego edytora. Wprowadź odpowiednie dane, a nasi graficy zajmą się resztą. 
Zobacz w sklepie

Dzień Nauczyciela - Długopis Parker IM Czarny G z grawerem dla nauczyciela - Inspiracja

Parametrydługość zamkniętego: 135 mmśrednica w najgrubszym miejscu: 10 mmprzyciskowy mechanizm wysuwania wkładumosiężny korpus i skuwka w kolorze czarnymklips w charakterystycznym kształcie strzałyzawiera standardowy wkładwykończenia pokryte 23-karatowym złotemuchwyt ze szczotkowanej staligwarancja na produkt 2 latanajwyższej klasy trwały grawer laserowydługopis w oryginalnym pudełku o wymiarach: 17,5 x 3 x 5 cmpudełko z nadrukiem dedykacjikolorowy nadruk najwyższej klasyPersonalizacjaAby w pełni spersonalizować prezent, skorzystaj z naszego edytora. Wprowadź odpowiednie dane, a nasi graficy zajmą się resztą. 
Zobacz w sklepie

Podziękowania dla nauczyciela - Długopis Parker IM Czarny G z grawerem dla nauczyciela - Inspiracja

Parametrydługość zamkniętego: 135 mmśrednica w najgrubszym miejscu: 10 mmprzyciskowy mechanizm wysuwania wkładumosiężny korpus i skuwka w kolorze czarnymklips w charakterystycznym kształcie strzałyzawiera standardowy wkładwykończenia pokryte 23-karatowym złotemuchwyt ze szczotkowanej staligwarancja na produkt 2 latanajwyższej klasy trwały grawer laserowydługopis w oryginalnym pudełku o wymiarach: 17,5 x 3 x 5 cmpudełko z nadrukiem dedykacjikolorowy nadruk najwyższej klasyPersonalizacjaAby w pełni spersonalizować prezent, skorzystaj z naszego edytora. Wprowadź odpowiednie dane, a nasi graficy zajmą się resztą. 
Zobacz w sklepie

Podziękowania dla nauczyciela - Długopis Parker Jotter GT stalowy z grawerem dla nauczyciela - Wybitny

Parametrydługopis wykonany ze stali nierdzewnej z wykończeniami chromowanymiwykończenia są platerowane 23-karatowym złotemprzyciskowy mechanizm wysuwania wkładudługopis na wymienne wkłady quink flow oraz żeloweklips w charakterystycznym kształcie strzałygwarancja na produkt 2 latanajwyższej klasy trwały grawer laserowydługopis w oryginalnym pudełku o wymiarach: 17,5 x 3 x 5 cmpudełko z nadrukiem dedykacjikolorowy nadruk najwyższej klasyPersonalizacjaAby w pełni spersonalizować prezent, skorzystaj z naszego edytora. Wprowadź odpowiednie dane, a nasi graficy zajmą się resztą. 
Zobacz w sklepie

Dzień Nauczyciela - Długopis Parker Jotter GT stalowy z grawerem dla nauczyciela - Wybitny

Parametrydługopis wykonany ze stali nierdzewnej z wykończeniami chromowanymiwykończenia są platerowane 23-karatowym złotemprzyciskowy mechanizm wysuwania wkładudługopis na wymienne wkłady quink flow oraz żeloweklips w charakterystycznym kształcie strzałygwarancja na produkt 2 latanajwyższej klasy trwały grawer laserowydługopis w oryginalnym pudełku o wymiarach: 17,5 x 3 x 5 cmpudełko z nadrukiem dedykacjikolorowy nadruk najwyższej klasyPersonalizacjaAby w pełni spersonalizować prezent, skorzystaj z naszego edytora. Wprowadź odpowiednie dane, a nasi graficy zajmą się resztą. 
Zobacz w sklepie

Podziękowania dla nauczyciela - Długopis Parker Jotter GT stalowy z grawerem dla nauczyciela - Geografia

Parametrydługopis wykonany ze stali nierdzewnej z wykończeniami chromowanymiwykończenia są platerowane 23-karatowym złotemprzyciskowy mechanizm wysuwania wkładudługopis na wymienne wkłady quink flow oraz żeloweklips w charakterystycznym kształcie strzałygwarancja na produkt 2 latanajwyższej klasy trwały grawer laserowydługopis w oryginalnym pudełku o wymiarach: 17,5 x 3 x 5 cmpudełko z nadrukiem dedykacjikolorowy nadruk najwyższej klasyPersonalizacjaAby w pełni spersonalizować prezent, skorzystaj z naszego edytora. Wprowadź odpowiednie dane, a nasi graficy zajmą się resztą. 
Zobacz w sklepie

Dzień Nauczyciela - Długopis Parker Jotter GT stalowy z grawerem dla nauczyciela - Geografia

Parametrydługopis wykonany ze stali nierdzewnej z wykończeniami chromowanymiwykończenia są platerowane 23-karatowym złotemprzyciskowy mechanizm wysuwania wkładudługopis na wymienne wkłady quink flow oraz żeloweklips w charakterystycznym kształcie strzałygwarancja na produkt 2 latanajwyższej klasy trwały grawer laserowydługopis w oryginalnym pudełku o wymiarach: 17,5 x 3 x 5 cmpudełko z nadrukiem dedykacjikolorowy nadruk najwyższej klasyPersonalizacjaAby w pełni spersonalizować prezent, skorzystaj z naszego edytora. Wprowadź odpowiednie dane, a nasi graficy zajmą się resztą. 
Zobacz w sklepie

Podziękowania dla nauczyciela - Długopis Parker Urban Muted Black GT z grawerem dla nauczyciela - Patriota

Parametryczęść przednia wykonana ze szczotkowanej stali nierdzewnej platerowanej 23-karatowym złotempokryty wieloma warstwami czarnego matowego lakieruobrotowy mechanizm wysuwania wkładunowoczesny kształt - doskonale trzyma się w dłonidługopis na wymienne wkłady quink flow oraz żeloweklips w charakterystycznym kształcie strzałygwarancja na produkt 2 latanajwyższej klasy trwały grawer laserowydługopis w oryginalnym pudełku o wymiarach: 17,5 x 3 x 5 cmpudełko z nadrukiem dedykacjikolorowy nadruk najwyższej klasyPersonalizacjaAby w pełni spersonalizować prezent, skorzystaj z naszego edytora. Wprowadź odpowiednie dane, a nasi graficy zajmą się resztą. 
Zobacz w sklepie

Dzień Nauczyciela - Długopis Parker Urban Muted Black GT z grawerem dla nauczyciela - Patriota

Parametryczęść przednia wykonana ze szczotkowanej stali nierdzewnej platerowanej 23-karatowym złotempokryty wieloma warstwami czarnego matowego lakieruobrotowy mechanizm wysuwania wkładunowoczesny kształt - doskonale trzyma się w dłonidługopis na wymienne wkłady quink flow oraz żeloweklips w charakterystycznym kształcie strzałygwarancja na produkt 2 latanajwyższej klasy trwały grawer laserowydługopis w oryginalnym pudełku o wymiarach: 17,5 x 3 x 5 cmpudełko z nadrukiem dedykacjikolorowy nadruk najwyższej klasyPersonalizacjaAby w pełni spersonalizować prezent, skorzystaj z naszego edytora. Wprowadź odpowiednie dane, a nasi graficy zajmą się resztą. 
Zobacz w sklepie

Podziękowania dla nauczyciela - Długopis Parker IM Brushed GT stalowy z grawerem dla nauczyciela - English

Parametrykorpus długopisu na bazie z mosiądzuwykończenia są platerowane 23-karatowym złotemdługopis wyposażony jest w standardowy wkład Parkera w kolorze niebieskimgwarancja na produkt 2 latanajwyższej klasy trwały grawer laserowydługopis w oryginalnym pudełku o wymiarach: 17,5 x 3 x 5 cmpudełko z nadrukiem dedykacjikolorowy nadruk najwyższej klasyPersonalizacjaSpersonalizuj swój prezent, skorzystaj z naszego edytora. Wprowadź odpowiednie dane, a nasi graficy zajmą się resztą.
Zobacz w sklepie

Podziękowania dla nauczyciela - Długopis Parker Jotter GT stalowy z grawerem dla nauczyciela - Germanistyka

Parametrydługopis wykonany ze stali nierdzewnej z wykończeniami chromowanymiwykończenia są platerowane 23-karatowym złotemprzyciskowy mechanizm wysuwania wkładudługopis na wymienne wkłady quink flow oraz żeloweklips w charakterystycznym kształcie strzałygwarancja na produkt 2 latanajwyższej klasy trwały grawer laserowydługopis w oryginalnym pudełku o wymiarach: 17,5 x 3 x 5 cmpudełko z nadrukiem dedykacjikolorowy nadruk najwyższej klasyPersonalizacjaAby w pełni spersonalizować prezent, skorzystaj z naszego edytora. Wprowadź odpowiednie dane, a nasi graficy zajmą się resztą. 
Zobacz w sklepie

Dzień Nauczyciela - Długopis Parker Jotter GT stalowy z grawerem dla nauczyciela - Germanistyka

Parametrydługopis wykonany ze stali nierdzewnej z wykończeniami chromowanymiwykończenia są platerowane 23-karatowym złotemprzyciskowy mechanizm wysuwania wkładudługopis na wymienne wkłady quink flow oraz żeloweklips w charakterystycznym kształcie strzałygwarancja na produkt 2 latanajwyższej klasy trwały grawer laserowydługopis w oryginalnym pudełku o wymiarach: 17,5 x 3 x 5 cmpudełko z nadrukiem dedykacjikolorowy nadruk najwyższej klasyPersonalizacjaAby w pełni spersonalizować prezent, skorzystaj z naszego edytora. Wprowadź odpowiednie dane, a nasi graficy zajmą się resztą. 
Zobacz w sklepie

Zestawy długopis i pióro - Pióro wieczne i długopis Parker grawerem dla nauczyciela - Za Edukację

Zestaw Parker w pudełku z dedykacją dla nauczyciela Elegancki zestaw Parker w drewnianej szkatułce z dedykacją sprawi, że Twoje podziękowanie dla nauczyciela będzie dla niego pamiątką na długie lata. Dodatkowym atutem jest wykonany na piórze i długopisie grawer, który nada całości osobistego charakteru. Taki prezent dla nauczyciela na koniec roku, czy na dzień edukacji narodowej na pewno miło go zaskoczy. Parametry Długopis długość zamkniętego: 135 mm średnica w najgrubszym miejscu: 10 mm długopis wyposażony jest w przyciskowy mechanizm wysuwania wkładu. zawiera standardowy wkład wykończenia platerowane 23-karatowym złotem gwarancja na produkt 2 lata. Pióro pióro wyposażone w stalówkę ze stali nierdzewnej.  dwukanałowy system podawania atramentu na nabój. wykończenia platerowane 23-karatowym złotem gwarancja na produkt 2 lata. Etui wymiary etui 22 x 8,5 x 4,5 cm wyrób z naturalnego drewna, malowany lakierem w kolorze ciemnego brązu. powierzchnia może odznaczać się drobnymi wgłębieniami wynikającymi ze struktury drewna oraz naturalnych słojów. wnętrze wyłożone jest kremowym welurem Personalizacja Aby w pełni spersonalizować swój prezent, skorzystaj z naszego edytora. Wprowadź tekst do podmiany, a my zajmiemy się resztą.
Zobacz w sklepie

Zestawy długopis i pióro - Pióro i długopis Parker z grawerem dla nauczyciela - Serdeczne Życzenia

Zestaw Parker Jotter w drewnianym pudełku z dedykacją dla nauczycielaOryginalny prezent dla nauczyciela to taki, w który zaangażujesz się całym sercem. Bez wątpienia do takich podarunków należy pióro i długopis Parker z grawerem. Zestaw umieszczony jest w drewnianej szkatułce, w środku której wykonamy dla Ciebie personalizowaną dedykację. Bez wątpienia będzie często używany podczas pracy z ulubionymi uczniami. Pióro i długopis to znakomity prezent na zakończenie roku szkolnego, czy na Dzień Nauczyciela.ParametryPiórowykonane wysokiej jakości stali nierdzewnej (szczotkowanej)charakterystyczna strzała w klipsie doskonale oddaje jego charaktergwarancja na produkt 2 latadwukanałowy system podawania atramentustalówka ze stali nierdzewnejDługopiswykonany ze stali nierdzewnej (szczotkowanej) z chromowanymi wykończeniamicharakterystyczna strzała w klipsie doskonale oddaje jego charaktergwarancja na produkt 2 latasprężynowy mechanizm wysuwania wkładuEtuiwymiary etui 22 x 8,5 x 4,5 cmwyrób z naturalnego drewna, malowany lakierem w kolorze ciemnego brązupowierzchnia może odznaczać się drobnymi wgłębieniami wynikającymi ze struktury drewna oraz naturalnych słojówwnętrze wyłożone jest kremowym weluremPersonalizacjaAby w pełni spersonalizować swój prezent, skorzystaj z edytora. Wprowadź tylko odpowiednie dane, a nasi graficy zajmą się resztą.
Zobacz w sklepie

Podziękowania dla nauczyciela - Długopis Parker Jotter stalowy GT - Dla nauczyciela

Parametry Korpus, skuwka i przycisk wykonane są z gładkiej stali Wykończenia są platerowane 23-karatowym złotem Mechanizm przyciskowy, wyposażony w standardowy wkład Gwarancja na produkt 2 lata Grawer dedykacji wykonujemy techniką laserową - najwyższa jakość wykonania Personalizacja  Aby w pełni spersonalizować prezent, skorzystaj z naszego edytora. Wprowadź tylko odpowiednie dane, a nasi graficy zajmą się resztą.
Zobacz w sklepie

Dzień Nauczyciela - Długopis Parker w etui na prezent dla nauczyciela angielskiego

Długopis Parker w etui na prezent dla nauczyciela angielskiego Języki obce w szkołach są jedynymi z najciekawszych lekcji. Jeśli chcesz podarować nauczycielowi języka angielskiego prezent wybierz długopis Parker z grawerem, który przygotowaliśmy specjalnie na tę okazję. Skorzystaj z edytora personalizacji i wprowadź dane, które staną się jednocześnie dedykacją. Dzień nauczyciela jest świetną okazją do podarowania nauczycielowi ekskluzywnego długopis Parker. Produkt umieścimy w eleganckim drewnianym etui. Wewnątrz pudełka znajdzie się laminowana tabliczka z ciekawym wzorem i dedykacją. Również bezpośrednio na długopisie umieścimy grawer z imieniem i nazwiskiem anglisty.  Parametry długopisu: korpus długopisu - wytrzymała stal nierdzewna wykończenia są chromowane obrotowy mechanizm wysuwania wkładu długopis wyposażony jest w standardowy wkład Parkera w kolorze niebieskim Parametry pudełka: wymiary etui 22 x 8,5 x 4,5 cm wyrób z naturalnego drewna, malowany lakierem w kolorze ciemnego brązu. powierzchnia może odznaczać się drobnymi wgłębieniami wynikającymi ze struktury drewna oraz naturalnych słojów. wnętrze wyłożone jest welurem Grawer Grawer wykonujemy w następujących miejscach: 1. Długopis - optymalna ilość tekstu wynosi 45 znaków. 2. Laminowana tabliczka - optymalna ilość tekstu wynosi 250 znaków. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych maszyn, grawer zostanie wykonany techniką laserową dzięki czemu jest on niezwykle dokładny i trwały - udzielamy wieczystej gwarancji na trwałość grawerowania. Personalizacja Aby w pełni spersonalizować prezent, skorzystaj z naszego edytora. Wprowadź odpowiednie dane, a nasi graficy zajmą się resztą.
Zobacz w sklepie

Dzień Nauczyciela - Długopis Parker z personalizacją na prezent z okazji dnia nauczyciela

Długopis Parker z personalizacją na prezent z okazji dnia nauczyciela Każdy nauczyciel obchodzi swoje święto 14 października. Wybierając prezent dla wychowawcy czy innego wykładowcy zaskocz go swoją pomysłowością. Specjalnie na tę okazję proponujemy długopis Parker w drewnianym etui z personalizacją. Ekskluzywny kształt długopisu przypadnie do gustu każdemu wychowawcy. Długopis możemy wygrawerować imieniem oraz nazwiskiem wybranej osoby. Produkt znajdzie się w eleganckim drewnianym etui. Wspomniana personalizacja obejmuje również pudełko, w którego wnętrzu znajduje się tabliczka z kolorowym nadrukiem dedykacji. Zaskocz wybranego nauczyciela oryginalnym prezentem. Być może właśnie tego dnia ominie was klasówka.  Parametry długopisu korpus długopisu na bazie z mosiądzu wykończenia są platerowane 23-karatowym złotem długopis wyposażony jest w standardowy wkład Parkera w kolorze niebieskim gwarancja na produkt - 2 lata Parametry etui wymiary etui 22 x 8,5 x 4,5 cm wyrób z naturalnego drewna, malowany lakierem w kolorze ciemnego brązu powierzchnia może odznaczać się drobnymi wgłębieniami wynikającymi ze struktury drewna oraz naturalnych słojów wnętrze wyłożone jest kremowym welurem Grawer Grawer wykonujemy w następujących miejscach: długopis - optymalna ilość tekstu wynosi 40 znaków. tabliczka - podany tekst wkomponujemy w gotowy wzór Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych maszyn, grawer zostanie wykonany techniką laserową i diamentową, dzięki czemu jest on niezwykle dokładny i trwały - udzielamy wieczystej gwarancji na trwałość grawerowania. Personalizacja Jeżeli chcesz spersonalizować swój prezent, skorzystaj z edytora zamieszczonego poniżej. Wprowadź tylko dowolny tekst, a my zajmiemy się resztą.
Zobacz w sklepie

Dzień Nauczyciela - Długopis Parker Jotter stalowy GT - Dla nauczyciela

Parametry Korpus, skuwka i przycisk wykonane są z gładkiej stali Wykończenia są platerowane 23-karatowym złotem Mechanizm przyciskowy, wyposażony w standardowy wkład Gwarancja na produkt 2 lata Grawer dedykacji wykonujemy techniką laserową - najwyższa jakość wykonania Personalizacja  Aby w pełni spersonalizować prezent, skorzystaj z naszego edytora. Wprowadź tylko odpowiednie dane, a nasi graficy zajmą się resztą.
Zobacz w sklepie

Dzień Nauczyciela - Prezent na Dzień Nauczyciela długopis Parker IM i certyfikat w drewnie z personalizacją

Prezent na Dzień Nauczyciela długopis Parker IM i certyfikat w drewnie z personalizacją Elegancki zestaw upominkowy z personalizacją nabierze wyjątkowego charakteru i doskonale sprawdzi się jako prezent na Dzień Nauczyciela dla Twojego wychowawcy. Na komplet składa się dyplom z życzeniami umieszczony na drewnianym podkładzie oraz długopis Parker IM w gustownym etui. Wewnątrz szkatułki zamocujemy tabliczkę, na którą naniesiemy dedykację w formie trwałego graweru. Na dyplomie wykonamy nadruk z życzeniami. W edytorze podaj nam niezbędne dane do personalizacji, które wkomponujemy we wzór przygotowany specjalnie na okazję Dnia Nauczyciela. Oferowany zestaw to trafiony pomysł na prezent dla intelektualisty. Parametry długopisu uchwyt wykonany ze szczotkowanej stali mosiężny korpus i skuwka powleczone laką w kolorze czarnym wykończenia pokryte 23 karatowym złotem długość zamkniętego długopisu: 135 mm średnica w najgrubszym miejscu: 10 mm przyciskowy mechanizm wysuwania wkładu zawiera standardowy wkład Parametry szkatułki wymiary: 22 x 8,5 x 4,5 cm wyrób z naturalnego drewna, malowany lakierem w kolorze ciemnego brązu powierzchnia może odznaczać się drobnymi wgłębieniami, wynikającymi ze struktury drewna oraz naturalnych słojów wnętrze wyłożone welurem Parametry dyplomu materiał podstawy: drewno, wymiary podstawy: 30.5 x 23 cm kolor blachy: złoty wymiary blachy: 23 x 15 cm przystosowany do postawienia oraz do zawieszenia Nadruk i grawer Personalizację wykonujemy w następujących miejscach: Dyplom - nadruk na tabliczce, technika sublimacji.  Długopis - grawer laserowy bezpośrednio na powierzchni długopisu. Szkatułka - grawer laserowy na laminowanej tabliczce umieszczonej wewnątrz. Personalizacja Jeżeli chcesz spersonalizować swój prezent, skorzystaj z edytora zamieszczonego obok galerii. Wprowadź tylko teksty do podmiany, a my zajmiemy się resztą. W przypadku nadruku na dyplomie oraz graweru na tabliczce, układ tekstów i grafik pozostaje jak na prezentowanych zdjęciach. 
Zobacz w sklepie

Podziękowania dla nauczyciela - Dyplom i długopis Parker z dedykacją dla nauczyciela - Sowa Mądrości

Dyplom z nadrukiem i długopis z grawerem dla nauczyciela Podaruj na prezent dla nauczyciela, którego cenisz za ogromną wiedzę i dar jej przekazywania stworzony przez nas zestaw: długopis z grawerem i dyplom z nadrukiem. Wspaniała, personalizowana dedykacja sprawi, że całość stanie się niecodziennym podarunkiem za trud włożony w Twoje wychowanie. To wspaniałe podziękowanie dla nauczyciela, które możesz podarować na zakończenie roku szkolnego, czy na inną ważną okazję. Parametry długopisu uchwyt wykonany ze szczotkowanej stali mosiężny korpus i skuwka powleczone laką w kolorze czarnym wykończenia pokryte 23 karatowym złotem długość zamkniętego długopisu: 135 mm średnica w najgrubszym miejscu: 10 mm przyciskowy mechanizm wysuwania wkładu zawiera standardowy wkład Parametry szkatułki wymiary: 22 x 8,5 x 4,5 cm wyrób z naturalnego drewna, malowany lakierem w kolorze ciemnego brązu powierzchnia może odznaczać się drobnymi wgłębieniami, wynikającymi ze struktury drewna oraz naturalnych słojów wnętrze wyłożone welurem Parametry dyplomu materiał podstawy: drewno, wymiary podstawy: 30.5 x 23 cm kolor blachy: złoty wymiary blachy: 23 x 15 cm przystosowany do postawienia oraz do zawieszenia Personalizacja Jeżeli chcesz spersonalizować swój prezent, skorzystaj z naszego edytora. Wprowadź tylko odpowiednie dane, a my zajmiemy się resztą. W przypadku nadruku na dyplomie oraz na tabliczce, układ tekstów i grafik pozostaje jak na prezentowanych zdjęciach.
Zobacz w sklepie

Dzień Nauczyciela - Dyplom i długopis Parker z dedykacją dla nauczyciela - Sowa Mądrości

Dyplom z nadrukiem i długopis z grawerem dla nauczyciela Podaruj na prezent dla nauczyciela, którego cenisz za ogromną wiedzę i dar jej przekazywania stworzony przez nas zestaw: długopis z grawerem i dyplom z nadrukiem. Wspaniała, personalizowana dedykacja sprawi, że całość stanie się niecodziennym podarunkiem za trud włożony w Twoje wychowanie. To wspaniałe podziękowanie dla nauczyciela, które możesz podarować na zakończenie roku szkolnego, czy na inną ważną okazję. Parametry długopisu uchwyt wykonany ze szczotkowanej stali mosiężny korpus i skuwka powleczone laką w kolorze czarnym wykończenia pokryte 23 karatowym złotem długość zamkniętego długopisu: 135 mm średnica w najgrubszym miejscu: 10 mm przyciskowy mechanizm wysuwania wkładu zawiera standardowy wkład Parametry szkatułki wymiary: 22 x 8,5 x 4,5 cm wyrób z naturalnego drewna, malowany lakierem w kolorze ciemnego brązu powierzchnia może odznaczać się drobnymi wgłębieniami, wynikającymi ze struktury drewna oraz naturalnych słojów wnętrze wyłożone welurem Parametry dyplomu materiał podstawy: drewno, wymiary podstawy: 30.5 x 23 cm kolor blachy: złoty wymiary blachy: 23 x 15 cm przystosowany do postawienia oraz do zawieszenia Personalizacja Jeżeli chcesz spersonalizować swój prezent, skorzystaj z naszego edytora. Wprowadź tylko odpowiednie dane, a my zajmiemy się resztą. W przypadku nadruku na dyplomie oraz na tabliczce, układ tekstów i grafik pozostaje jak na prezentowanych zdjęciach.
Zobacz w sklepie

Podziękowania dla nauczyciela - Długopis Parker z dedykacją na postumencie dla nauczyciela - Sowa

Parametry Długopis długość zamkniętego: 135 mm, średnica w najgrubszym miejscu: 10 mm, długopis wyposażony jest w przyciskowy mechanizm wysuwania wkładu, zawiera standardowy wkład, wykończenia platerowane 23-karatowym złotem, gwarancja na produkt 2 lata, długopis personalizujemy stosując technikę graweru laserowego, gwarantujemy najwyższą jakość i trwałość graweru, Parametry postumentu: wymiary postumentu 20 x 15 cm grubość postumentu 1 mm kolor postumentu szary emaliowany materiał wykonania blacha ze stali nierdzewnej najwyższa jakość druku UV całość prezentuje się bardzo elegancko Personalizacja Aby w pełni spersonalizować prezent, skorzystaj z naszego edytora. Wprowadź odpowiednie dane, a nasi graficy zajmą się resztą.
Zobacz w sklepie

Dzień Nauczyciela - Długopis Parker z dedykacją na postumencie dla nauczyciela - Sowa

Parametry Długopis długość zamkniętego: 135 mm, średnica w najgrubszym miejscu: 10 mm, długopis wyposażony jest w przyciskowy mechanizm wysuwania wkładu, zawiera standardowy wkład, wykończenia platerowane 23-karatowym złotem, gwarancja na produkt 2 lata, długopis personalizujemy stosując technikę graweru laserowego, gwarantujemy najwyższą jakość i trwałość graweru, Parametry postumentu: wymiary postumentu 20 x 15 cm grubość postumentu 1 mm kolor postumentu szary emaliowany materiał wykonania blacha ze stali nierdzewnej najwyższa jakość druku UV całość prezentuje się bardzo elegancko Personalizacja Aby w pełni spersonalizować prezent, skorzystaj z naszego edytora. Wprowadź odpowiednie dane, a nasi graficy zajmą się resztą.
Zobacz w sklepie

Podziękowania dla nauczyciela - Długopis Parker z dedykacją na postumencie dla nauczyciela - Dziękujemy

Parametry Długopis długość zamkniętego: 135 mm, średnica w najgrubszym miejscu: 10 mm, długopis wyposażony jest w przyciskowy mechanizm wysuwania wkładu, zawiera standardowy wkład, wykończenia platerowane 23-karatowym złotem, gwarancja na produkt 2 lata, długopis personalizujemy stosując technikę graweru laserowego, gwarantujemy najwyższą jakość i trwałość graweru, Parametry postumentu wymiary postumentu 20 x 15 cm grubość postumentu 1 mm kolor postumentu szary emaliowany materiał wykonania blacha ze stali nierdzewnej najwyższa jakość druku UV całość prezentuje się bardzo elegancko Personalizacja Aby w pełni spersonalizować prezent, skorzystaj z naszego edytora. Wprowadź odpowiednie dane, a nasi graficy zajmą się resztą.
Zobacz w sklepie

Dzień Nauczyciela - Długopis Parker z dedykacją na postumencie dla nauczyciela - Dziękujemy

Parametry Długopis długość zamkniętego: 135 mm, średnica w najgrubszym miejscu: 10 mm, długopis wyposażony jest w przyciskowy mechanizm wysuwania wkładu, zawiera standardowy wkład, wykończenia platerowane 23-karatowym złotem, gwarancja na produkt 2 lata, długopis personalizujemy stosując technikę graweru laserowego, gwarantujemy najwyższą jakość i trwałość graweru, Parametry postumentu wymiary postumentu 20 x 15 cm grubość postumentu 1 mm kolor postumentu szary emaliowany materiał wykonania blacha ze stali nierdzewnej najwyższa jakość druku UV całość prezentuje się bardzo elegancko Personalizacja Aby w pełni spersonalizować prezent, skorzystaj z naszego edytora. Wprowadź odpowiednie dane, a nasi graficy zajmą się resztą.
Zobacz w sklepie

Podziękowania dla nauczyciela - Długopis Parker z dedykacją na postumencie dla nauczyciela - Wykształcenie

Parametry Długopis długość zamkniętego: 135 mm, średnica w najgrubszym miejscu: 10 mm, długopis wyposażony jest w przyciskowy mechanizm wysuwania wkładu, zawiera standardowy wkład, wykończenia platerowane 23-karatowym złotem, gwarancja na produkt 2 lata, długopis personalizujemy stosując technikę graweru laserowego, gwarantujemy najwyższą jakość i trwałość graweru, Parametry postumentu: wymiary postumentu 20 x 15 cm grubość postumentu 1 mm kolor postumentu szary emaliowany materiał wykonania blacha ze stali nierdzewnej najwyższa jakość druku UV całość prezentuje się bardzo elegancko Personalizacja Aby w pełni spersonalizować prezent, skorzystaj z naszego edytora. Wprowadź odpowiednie dane, a nasi graficy zajmą się resztą.
Zobacz w sklepie

Dzień Nauczyciela - Długopis Parker z dedykacją na postumencie dla nauczyciela - Wykształcenie

Parametry Długopis długość zamkniętego: 135 mm, średnica w najgrubszym miejscu: 10 mm, długopis wyposażony jest w przyciskowy mechanizm wysuwania wkładu, zawiera standardowy wkład, wykończenia platerowane 23-karatowym złotem, gwarancja na produkt 2 lata, długopis personalizujemy stosując technikę graweru laserowego, gwarantujemy najwyższą jakość i trwałość graweru, Parametry postumentu: wymiary postumentu 20 x 15 cm grubość postumentu 1 mm kolor postumentu szary emaliowany materiał wykonania blacha ze stali nierdzewnej najwyższa jakość druku UV całość prezentuje się bardzo elegancko Personalizacja Aby w pełni spersonalizować prezent, skorzystaj z naszego edytora. Wprowadź odpowiednie dane, a nasi graficy zajmą się resztą.
Zobacz w sklepie

Podziękowania dla nauczyciela - Personalizowany dyplom i długopis Parker dla nauczyciela

Parametry Długopismosiężny korpus i skuwka powleczone laką w kolorze czarnymwykończenia pokryte 23 karatowym złotemdługość zamkniętego długopisu: 135 mmśrednica w najgrubszym miejscu: 10 mmprzyciskowy mechanizm wysuwania wkładuzawiera standardowy wkładSzkatułkawymiary: 22 x 8,5 x 4,5 cmwyrób z naturalnego drewna, malowany lakierem w kolorze ciemnego brązupowierzchnia może odznaczać się drobnymi wgłębieniami, wynikającymi ze struktury drewna oraz naturalnych słojówwnętrze wyłożone weluremDyplommateriał podstawy: drewno,wymiary podstawy: 30.5 x 23 cmwymiary blachy: 23 x 15 cmprzystosowany do postawienia oraz do zawieszeniaNadruk i grawerPersonalizację wykonujemy w następujących miejscach:Dyplom - nadruk na tabliczce, technika sublimacji.Długopis - grawer laserowy bezpośrednio na powierzchni długopisu.Szkatułka - grawer laserowy na laminowanej tabliczce umieszczonej wewnątrz.PersonalizacjaJeżeli chcesz spersonalizować swój prezent, skorzystaj z edytora zamieszczonego na stronie. Wprowadź tylko teksty do podmiany, a my zajmiemy się resztą. W przypadku nadruku na dyplomie oraz graweru na tabliczce, układ tekstów i grafik pozostaje jak na prezentowanych zdjęciach. 
Zobacz w sklepie

Zestawy długopis i pióro - Pióro i długopis PARKER dla nauczyciela w drewnianym etui

Parametry pióra pióro wyposażone w stalówkę ze stali nierdzewnej  dwukanałowy system podawania atramentu (na tłoczek lub nabój) do pióra dołączony jest nabój standardowej wielkości gwarancja na produkt 2 lata Parametry długopisu korpus długopisu na bazie z mosiądzu wykończenia są platerowane 23-karatowym złotem długopis wyposażony jest w standardowy wkład Parkera w kolorze niebieskim gwarancja na produkt - 2 lata Parametry etui wymiary etui 22 x 8,5 x 4,5 cm wyrób z naturalnego drewna, malowany lakierem w kolorze ciemnego brązu powierzchnia może odznaczać się drobnymi wgłębieniami wynikającymi ze struktury drewna oraz naturalnych słojów wnętrze wyłożone jest kremowym welurem Grawer Grawer wykonujemy w następujących miejscach: Pióro - optymalna ilość tekstu wynosi 40 znaków Długopis - optymalna ilość tekstu wynosi 40 znaków Metalowa tabliczka - podany tekst wkomponujemy w gotowy wzór Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych maszyn, grawer zostanie wykonany techniką laserową i diamentową, dzięki czemu jest on niezwykle dokładny i trwały - udzielamy wieczystej gwarancji na trwałość grawerowania. Personalizacja Aby w pełni spersonalizować prezent, skorzystaj z naszego edytora. Wprowadź odpowiednie dane, a nasi graficy zajmą się resztą. 
Zobacz w sklepie

Podziękowania dla nauczyciela - Tabliczka ze słodyczami i grawerem dla nauczyciela - Lekcja słodyczy

Parametry tabliczka wykonana ze sklejki kolor jasny napis wykonany metodą graweru wymiary: 18cm x 30 cm grubość sklejki 3 mm sznurek jutowy miejsca na batony posiadają taśmę 3M tabliczka zawiera produkty spożywcze: baton Bajeczny, gumy Orbit, baton LION, baton TWIX, baton MARS  Personalizacja Aby w pełni spersonalizować swój prezent, skorzystaj z naszego edytora. Wprowadź tylko swój dowolny tekst, a my zajmiemy się resztą.
Zobacz w sklepie

Dzień Nauczyciela - Tabliczka ze słodyczami i grawerem dla nauczyciela - Lekcja słodyczy

Parametry tabliczka wykonana ze sklejki kolor jasny napis wykonany metodą graweru wymiary: 18cm x 30 cm grubość sklejki 3 mm sznurek jutowy miejsca na batony posiadają taśmę 3M tabliczka zawiera produkty spożywcze: baton Bajeczny, gumy Orbit, baton LION, baton TWIX, baton MARS  Personalizacja Aby w pełni spersonalizować swój prezent, skorzystaj z naszego edytora. Wprowadź tylko swój dowolny tekst, a my zajmiemy się resztą.
Zobacz w sklepie

Dzień Nauczyciela - Globus i stojak na telefon z grawerem dla nauczyciela - Wyrazy wdzięczności

Parametry średnica globusa: 11 cm wysokość globusa: 16 cm wersja mapy: polityczna (polska) skala mapy: 1:115 000 000 wymiary podstawki: 27 x 15 cm podstawka i miejsce na telefon: drewniane stylowy gadżet przybornik na biurko niezwykle trwały grawer personalizacji na tabliczce wykonamy metodą laserową gustowny dodatek do biura produkt polski Personalizacja Skorzystaj z edytora w karcie produktu - wprowadź we wskazane miejsca odpowiednie dane, a my zajmiemy się resztą. 
Zobacz w sklepie

Dzień Nauczyciela - Pendrive 32GB z grawerem dla nauczyciela - Pamięć doskonała

Parametry wymiary: 7 x 2,2 x 0,9 cm materiał: ekoskóra pole zadruku: 37 x 13 mm kolor: Brązowy pamięć: 32 GB  grawer wykonujemy techniką laserową, dzięki czemu jest niezwykle trwały Personalizacja Aby w pełni spersonalizować prezent, skorzystaj z naszego edytora. Wprowadź tylko odpowiednie dane, a nasi graficy zajmą się resztą. 
Zobacz w sklepie

Podziękowania dla nauczyciela - Pendrive 32GB z grawerem dla nauczyciela - Pamięć doskonała

Parametry wymiary: 7 x 2,2 x 0,9 cm materiał: ekoskóra pole zadruku: 37 x 13 mm kolor: Brązowy pamięć: 32 GB  grawer wykonujemy techniką laserową, dzięki czemu jest niezwykle trwały Personalizacja Aby w pełni spersonalizować prezent, skorzystaj z naszego edytora. Wprowadź tylko odpowiednie dane, a nasi graficy zajmą się resztą. 
Zobacz w sklepie

Podziękowania dla nauczyciela - Zegar słoneczny z grawerem dedykacji na prezent dla nauczyciela - Czas

Zegar słoneczny na dębowej podstawie z grawerem na prezent dla nauczyciela Prezent dla nauczyciela w postaci eleganckiego zegara słonecznego to wspaniałe podziękowanie za trud włożony w przekazanie wiedzy i wychowanie. Umieszczony na gustownej, dębowej podstawie stanie się wspaniałym wyposażeniem jego gabinetu. Specjalnie miejsce na długopis, czy pióro jest doskonałym uzupełnieniem całości. Zegar symbolizuje czas, jaki nauczyciel poświęca dla swych uczniów. Twoja dedykacja na pewno wywoła u niego ogromne wzruszenie, oraz sprawi, że całość stanie się niezwykłą pamiątką i wspaniałym prezentem dla nauczyciela. W szczególności zegar polecamy jako prezent dla nauczyciela na pożegnanie. Parametry elegancka dębowa podstawa z zegarem słonecznym tarcza zegara wykonana z mosiądzu miejsce na długopis lub pióro wymiary podstawy: ok. 18 x 11 x 1,5 cm zegar słoneczny o średnicy ok. 10 cm każdy detal zegara jest misternie dopracowany zgodnie z przyjętymi zasadami Personalizacja Aby w pełni spersonalizować swój prezent, skorzystaj z naszego edytora. Wprowadź tylko tekst, który ma zostać umieszczony na prezencie, a nasi graficy zajmą się resztą.
Zobacz w sklepie

Dzień Nauczyciela - Zegar słoneczny z grawerem dedykacji na prezent dla nauczyciela - Czas

Zegar słoneczny na dębowej podstawie z grawerem na prezent dla nauczyciela Prezent dla nauczyciela w postaci eleganckiego zegara słonecznego to wspaniałe podziękowanie za trud włożony w przekazanie wiedzy i wychowanie. Umieszczony na gustownej, dębowej podstawie stanie się wspaniałym wyposażeniem jego gabinetu. Specjalnie miejsce na długopis, czy pióro jest doskonałym uzupełnieniem całości. Zegar symbolizuje czas, jaki nauczyciel poświęca dla swych uczniów. Twoja dedykacja na pewno wywoła u niego ogromne wzruszenie, oraz sprawi, że całość stanie się niezwykłą pamiątką i wspaniałym prezentem dla nauczyciela. W szczególności zegar polecamy jako prezent dla nauczyciela na pożegnanie. Parametry elegancka dębowa podstawa z zegarem słonecznym tarcza zegara wykonana z mosiądzu miejsce na długopis lub pióro wymiary podstawy: ok. 18 x 11 x 1,5 cm zegar słoneczny o średnicy ok. 10 cm każdy detal zegara jest misternie dopracowany zgodnie z przyjętymi zasadami Personalizacja Aby w pełni spersonalizować swój prezent, skorzystaj z naszego edytora. Wprowadź tylko tekst, który ma zostać umieszczony na prezencie, a nasi graficy zajmą się resztą.
Zobacz w sklepie

Dzień Nauczyciela - Prezent na dzień nauczyciela pendrive z grawerem tekstu

Prezent na dzień nauczyciela pendrive z grawerem tekstu Pomożemy Ci wybrać oryginalny prezent dla nauczyciela, dzięki któremu każda lekcja będzie ciekawa i niepowtarzalna. Pendrive z grawerem dowolnego tekstu sprawdzi się w tej roli fantastycznie. Mały przedmiot, a jakże cenny i niezbędny w wielu sytuacjach, kiedy chcemy nagle zapisać ważne pliki. Pendrive został wykonany z drewna bambusowego, bezpośrednio na nim możemy wykonać grawer z dowolnym tekstem. Zaskoczcie wspólnie z klasa waszego wychowawcę lub nauczyciela ulubionego przedmiotu. Personalizowany pendrive będzie jednym z najciekawszych prezentów na dzień nauczyciela.  Parametry wymiary złożonego: 65 x 21 x 13 mm pojemność  16 GB oprawa bambusowa wejście standard USB 2.0 prędkość USB: zapis do 5.5 Mb/s, odczyt do 15 Mb/s gwarancja producenta: 5 lat posiada certyfikat CE Grawer Grawer wykonamy technika laserową bezpośrednio na drewnianej powierzchni pendriva. Na wykonamy grawer udzielamy wieczystej gwarancji. Personalizacja Aby w pełni spersonalizować prezent, skorzystaj z naszego edytora. Wprowadź odpowiednie dane, a nasi graficy zajmą się resztą. 
Zobacz w sklepie