GrawerowanePrezenty.pl

Kieliszek z grawerem

Kieliszek do wina XXL - Kieliszek do wina XXL (860 ml) z grawerem dla niej - Królowa jest jedna

Gigantyczny kieliszek do wina to oryginalny prezent dla kobiety, która gustuje w winogronowych trunkach. Kieliszek świetnie sprawdzi się na różnych imprezach, na pewno nie zabraknie w nim ulubionego napoju.ParametryKieliszekduży kieliszek do wina czerwonegopojemność: 860 mlwysokość: 25,5 cmśrednica: 11,5 cmszkło Crystalline wysokiej jakościdługa nóżka zapobiega ogrzewaniu winakieliszek formowany ręczniemożna myć w zmywarcePudełkowymiary: 13 x 13 x 35 cmwykonane z wytrzymałej tekturyPersonalizacjaAby w pełni spersonalizować prezent, skorzystaj z naszego edytora. Wprowadź odpowiednie dane, a nasi graficy zajmą się resztą. 
Zobacz w sklepie

Kieliszek do wina XXL - Kieliszek do wina XXL (860 ml) z grawerem dla niej - Terapia

Każdy z nas czasem potrzebuje domowej terapii. Kieliszek do wina XXL z zabawnym grawerem na pewno w tym pomoże. Dzięki miarce wygrawerowanej na jego powierzchni będziesz wiedzieć jaka ilość ulubionego trunku jest Ci właśnie potrzebna. ParametryKieliszekduży kieliszek do wina czerwonegopojemność: 860 mlwysokość: 25,5 cmśrednica: 11,5 cmszkło Crystalline wysokiej jakościdługa nóżka zapobiega ogrzewaniu winakieliszek formowany ręczniemożna myć w zmywarcePudełkowymiary: 13 x 13 x 35 cmwykonane z wytrzymałej tekturyPersonalizacjaAby w pełni spersonalizować prezent, skorzystaj z naszego edytora. Wprowadź odpowiednie dane, a nasi graficy zajmą się resztą. 
Zobacz w sklepie

Kieliszek do wina XXL - Kieliszek do wina XXL (860 ml) z grawerem dla przyjaciółki - Sekret

Kto lepiej zna Twoją przyjaciółkę niż Ty? Kieliszek na wino z grawerem symbolu wspólnej tajemnicy i jej imienia to niezwykły prezent, którym pokażesz jak ważna jest dla Ciebie. To wyjątkowa lampka na wino, która zmieści aż całą butelkę Waszego ulubionego napoju. Teraz możecie bez obaw prowadzić długie rozmowy.ParametryKieliszekduży kieliszek do wina czerwonegopojemność: 860 mlwysokość: 25,5 cmśrednica: 11,5 cmszkło Crystalline wysokiej jakościdługa nóżka zapobiega ogrzewaniu winakieliszek formowany ręczniemożna myć w zmywarcePudełkowymiary: 13 x 13 x 35 cmwykonane z wytrzymałej tekturyPersonalizacjaAby w pełni spersonalizować prezent, skorzystaj z naszego edytora. Wprowadź odpowiednie dane, a nasi graficy zajmą się resztą. 
Zobacz w sklepie

Kieliszek do wina XXL - Kieliszek do wina XXL (860 ml) z grawerem dla niej - Rozmiar ma znaczenie

Kieliszek na wino z grawerem to idealny prezent dla przyjaciółki. Pamiątka ta będzie przypominać jej o wspólnych chwilach spędzonych z Tobą. Lampka na wino pozwoli Wam bez obaw prowadzić długie rozmowy przy ulubionym trunku. Długa nóżka zapobiega ogrzewaniu wina, dzięki czemu długo będziecie mogły się delektować jego wybornym smakiem.ParametryKieliszekduży kieliszek do wina czerwonegopojemność: 860 mlwysokość: 25,5 cmśrednica: 11,5 cmszkło Crystalline wysokiej jakościdługa nóżka zapobiega ogrzewaniu winakieliszek formowany ręczniemożna myć w zmywarcePudełkowymiary: 13 x 13 x 35 cmwykonane z wytrzymałej tekturyPersonalizacjaAby w pełni spersonalizować prezent, skorzystaj z naszego edytora. Wprowadź odpowiednie dane, a nasi graficy zajmą się resztą. 
Zobacz w sklepie

Kieliszek do wina XXL - Kieliszek do wina XXL (860 ml) z grawerem na walentynki - Królowa serca

Miłośniczka winogronowego trunku wpadnie w zachwyt kiedy ujrzy tak doskonały prezent. Elegancki i solidny kieliszek do wina w wersji XXL zmieści całą butelkę jej ulubionego napoju. Teraz nie będzie musiała już martwić się, że go zabraknie. Idealnie wyprofilowana nóżka i czarka zapobiegają ogrzewaniu i ulatnianiu się wspaniałemu aromatowi. ParametryKieliszekduży kieliszek do wina czerwonegopojemność: 860 mlwysokość: 25,5 cmśrednica: 11,5 cmszkło Crystalline wysokiej jakościdługa nóżka zapobiega ogrzewaniu winakieliszek formowany ręczniemożna myć w zmywarcePudełkowymiary: 13 x 13 x 35 cmwykonane z wytrzymałej tekturyPersonalizacjaAby w pełni spersonalizować prezent, skorzystaj z naszego edytora. Wprowadź odpowiednie dane, a nasi graficy zajmą się resztą. 
Zobacz w sklepie

Kieliszek do wina XXL - Kieliszek do wina XXL (860 ml) z grawerem dla niej - Kuracja

Kieliszek do wina XXL to doskonałe rozwiązanie na imprezy, raz napełniony długo nie stanie się pusty, a przy tym wzbudzi wiele pozytywnych emocji. Osobisty grawer nie pozwoli Ci pomylić kieliszka z żadnym innym.ParametryKieliszekduży kieliszek do wina czerwonegopojemność: 860 mlwysokość: 25,5 cmśrednica: 11,5 cmszkło Crystalline wysokiej jakościdługa nóżka zapobiega ogrzewaniu winakieliszek formowany ręczniemożna myć w zmywarcePudełkowymiary: 13 x 13 x 35 cmwykonane z wytrzymałej tekturyPersonalizacjaAby w pełni spersonalizować prezent, skorzystaj z naszego edytora. Wprowadź odpowiednie dane, a nasi graficy zajmą się resztą. 
Zobacz w sklepie

Kieliszek do wina XXL - Kieliszek do wina XXL (860 ml) z grawerem dla niej - Jedna lampka

Dzisiaj tylko jedna lampa… Znasz to zdanie? Z kieliszkiem XXL to naprawdę będzie jedna lampka, a Ty nikogo już nie oszukasz. Ten wielki kieliszek zmieści całą butelkę wina. Brzmi świetnie, prawda?ParametryKieliszekduży kieliszek do wina czerwonegopojemność: 860 mlwysokość: 25,5 cmśrednica: 11,5 cmszkło Crystalline wysokiej jakościdługa nóżka zapobiega ogrzewaniu winakieliszek formowany ręczniemożna myć w zmywarcePudełkowymiary: 13 x 13 x 35 cmwykonane z wytrzymałej tekturyPersonalizacjaAby w pełni spersonalizować prezent, skorzystaj z naszego edytora. Wprowadź odpowiednie dane, a nasi graficy zajmą się resztą. 
Zobacz w sklepie

Kieliszek do wina XXL - Kieliszek do wina XXL (860ml) z grawerem na wieczór panieński - Panna młoda

Szaleństwo na wieczorze panieńskim wymaga specjalnych gadżetów. Mega kieliszek do wina zmieści aż 860 ml napoju i nie pozwoli, aby zabrakło Waszych ulubionych trunków. Stwórz na nim personalizowany grawer, a przyszła panna młoda będzie miała wyjątkową pamiątkę.ParametryKieliszekduży kieliszek do wina czerwonegopojemność: 860 mlwysokość: 25,5 cmśrednica: 11,5 cmszkło Crystalline wysokiej jakościdługa nóżka zapobiega ogrzewaniu winakieliszek formowany ręczniemożna myć w zmywarcePudełkowymiary: 13 x 13 x 35 cmwykonane z wytrzymałej tekturyPersonalizacjaAby w pełni spersonalizować prezent, skorzystaj z naszego edytora. Wprowadź odpowiednie dane, a nasi graficy zajmą się resztą. 
Zobacz w sklepie

Kieliszek do wina XXL - Kieliszek do wina XXL (860 ml) z grawerem dla mamy - Wspólny czas

Dzień mamy to wyjątkowa okazja, która przypada raz w roku. Warto więc ten dzień uczcić wyjątkowym prezentem. Kieliszek XXL do wina czerwonego formowany ręcznie z wysokiej jakości szkła Crystalline, dzięki czemu jest bardzo trwały i elegancki. Nóżka i czarka są wyprofilowane tak, aby zapobiec ogrzewaniu i ulatnianiu się wspaniałego aromatu. Pudełko wykonane jest z wytrzymałej tektury, dzięki czemu jest bardzo lekkie i łatwe do przenoszenia.ParametryKieliszekduży kieliszek do wina czerwonegopojemność: 860 mlwysokość: 25,5 cmśrednica: 11,5 cmszkło Crystalline wysokiej jakościdługa nóżka zapobiega ogrzewaniu winakieliszek formowany ręczniemożna myć w zmywarcePudełkowymiary: 13 x 13 x 35 cmwykonane z wytrzymałej tekturyPersonalizacjaAby w pełni spersonalizować prezent, skorzystaj z naszego edytora. Wprowadź odpowiednie dane, a nasi graficy zajmą się resztą. 
Zobacz w sklepie

Kieliszek do wina XXL - Kieliszek do wina XXL (860 ml) z czekoladkami i różą dla niej - Szczęście

Kieliszek do wina wypełniony pysznymi pralinami to prezent, który wprowadzi romantyczną atmosferę i sprawi, że wspólny wieczór będzie wyjątkowy. Czerwona róża doda magicznego nastroju, a ukochana na długo zapamięta ten wyjątkowy dzień. Duży kieliszek z grawerem przyda się jeszcze na wiele takich wieczorów.Skład zestawu4 x pralinki Lindor firmy Lindtsztuczna róża w kolorze czerwonymduży kieliszek do wina czerwonegopojemność: 860 mlwysokość: 25,5 cmśrednica: 11,5 cmszkło Crystalline wysokiej jakościdługa nóżka zapobiega ogrzewaniu winakieliszek formowany ręczniemożna myć w zmywarcePersonalizacjaAby w pełni spersonalizować prezent, skorzystaj z naszego edytora. Wprowadź odpowiednie dane, a nasi graficy zajmą się resztą. 
Zobacz w sklepie

Kieliszek do wina XXL - Kieliszek do wina XXL (860 ml) z czekoladkami i różą dla niej - Cudownie

Duży kieliszek do wina to idealne rozwiązanie dla smakoszy tego trunku. W jednym kieliszku zmieścisz całą butelkę! Słodkie praliny i czerwona róża schowane wewnątrz kieliszka osłodzą wieczór ukochanej.Skład zestawu4 x pralinki Lindor firmy Lindtsztuczna róża w kolorze czerwonymduży kieliszek do wina czerwonegopojemność: 860 mlwysokość: 25,5 cmśrednica: 11,5 cmszkło Crystalline wysokiej jakościdługa nóżka zapobiega ogrzewaniu winakieliszek formowany ręczniemożna myć w zmywarcePersonalizacjaAby w pełni spersonalizować prezent, skorzystaj z naszego edytora. Wprowadź odpowiednie dane, a nasi graficy zajmą się resztą. 
Zobacz w sklepie

Kieliszki do wina - Kieliszek do wina z grawerem - Królowe

Parametry Pojemność: 420 ml Wysokość: 20,6 cm Szkło wysokiej jakości Grawerowanie Zachęcamy do skorzystania z opcji grawerowania, co uczyni zestaw niepowtarzalnym prezentem. Grawer wykonujemy techniką laserową, dzięki czemu jest on widoczny i bardzo trwały. Na wykonany grawer udzielamy wieczystą gwarancję. Personalizacja Aby w pełni spersonalizować prezent, skorzystaj z naszego edytora. Wprowadź odpowiednie dane, a nasi graficy zajmą się resztą. 
Zobacz w sklepie

Wieczór panieński - Kieliszek do wina z grawerem na wieczór panieński - Team bride

Parametry pojemność: 420 ml wysokość: 20,6 cm szkło wysokiej jakości Personalizacja Aby w pełni spersonalizować prezent, skorzystaj z naszego edytora. Wprowadź odpowiednie dane, a nasi graficy zajmą się resztą. 
Zobacz w sklepie

Produkty z facebooka - Kieliszek do wina z grawerem - Powody

Kieliszek do wina z grawerem - Powody Prezentujemy Ci oryginalny kieliszek z grawerem który rozbawi każdą kobietę! Tekst: jest 25 powodów aby się napić + imię doskonale oddaje klimat urodzinowej imprezy! Solenizantka z pewnością zapamięta podarowany prezent. Wpis w edytorze liczbę urodzin oraz imię a my spersonalizujemy podarunek specjalnie dla Ciebie.  Kieliszek:  Pojemność: 420 ml Wysokość: 20,6 cm Szkło wysokiej jakości Grawerowanie Zachęcamy do skorzystania z opcji grawerowania, co uczyni zestaw niepowtarzalnym prezentem. Grawer wykonujemy techniką laserową, dzięki czemu jest on widoczny i bardzo trwały. Na wykonany grawer udzielamy wieczystą gwarancję. Personalizacja Aby w pełni spersonalizować prezent, skorzystaj z naszego edytora. Wprowadź odpowiednie dane, a nasi graficy zajmą się resztą. 
Zobacz w sklepie

Kieliszki - Kieliszek do wina z grawerem Królowe rodzą się w lipcu

Kieliszek do wina z grawerem Królowe rodzą się w lipcu Jeśli wielkimi krokami zbliża się dzień urodzin Twojej siostry lub przyjaciółki, na prezent dla niej wybierz spersonalizowany kieliszek do wina. Wykonany jest z wytrzymałego szkła i doskonale sprawdzi się do serwowania różowego oraz białego wina. Na jego powierzchni wygrawerujemy dedykację, dzięki czemu stworzony przez nas kieliszek z grawerem zaskoczy ją w tym ważnym dniu. Parametry Pojemność: 420 ml Wysokość: 20,6 cm Szkło wysokiej jakości Grawerowanie Zachęcamy do skorzystania z opcji grawerowania, co uczyni zestaw niepowtarzalnym prezentem. Grawer wykonujemy techniką laserową, dzięki czemu jest on widoczny i bardzo trwały. Na wykonany grawer udzielamy wieczystą gwarancję. Personalizacja Aby w pełni spersonalizować prezent, skorzystaj z naszego edytora. Wprowadź odpowiednie dane, a nasi graficy zajmą się resztą. 
Zobacz w sklepie

dla Szwagierki - Kieliszek do wina z grawerem na prezent dla szwagierki - Idealna Szwagierka

Kieliszek z grawerem na upominek dla szwagierki Wielkimi krokami zbliża się święto Twojej szwagierki, a Ty nie masz pomysłu na prezent dla niej? Mamy dla Ciebie idealną niespodziankę dla prawdziwej miłośniczki wina. Nasz kieliszek z grawerem sprawdzi się doskonale na prezent dla szwagierki. Wykonany z cienkiego szkła wspaniale podkreśli smak wlanego trunku. Dedykacja razem z imieniem obdarowanej na pewno wywoła u niej ogromne i miłe zaskoczenie. Kieliszek jest cudownym prezentem dla bratowej. Parametry pojemność: 420 ml wysokość: 20,6 cm szkło wysokiej jakości Personalizacja Aby w pełni spersonalizować prezent, skorzystaj z naszego edytora. Wprowadź odpowiednie dane, a nasi graficy zajmą się resztą. 
Zobacz w sklepie

Prezent dla szwagierki - Kieliszek do wina z grawerem na prezent dla szwagierki - Idealna Szwagierka

Kieliszek z grawerem na upominek dla szwagierki Wielkimi krokami zbliża się święto Twojej szwagierki, a Ty nie masz pomysłu na prezent dla niej? Mamy dla Ciebie idealną niespodziankę dla prawdziwej miłośniczki wina. Nasz kieliszek z grawerem sprawdzi się doskonale na prezent dla szwagierki. Wykonany z cienkiego szkła wspaniale podkreśli smak wlanego trunku. Dedykacja razem z imieniem obdarowanej na pewno wywoła u niej ogromne i miłe zaskoczenie. Kieliszek jest cudownym prezentem dla bratowej. Parametry pojemność: 420 ml wysokość: 20,6 cm szkło wysokiej jakości Personalizacja Aby w pełni spersonalizować prezent, skorzystaj z naszego edytora. Wprowadź odpowiednie dane, a nasi graficy zajmą się resztą. 
Zobacz w sklepie

Kieliszki do wina - Kieliszek do wina z grawerem na prezent dla szwagierki - Idealna Szwagierka

Kieliszek z grawerem na upominek dla szwagierki Wielkimi krokami zbliża się święto Twojej szwagierki, a Ty nie masz pomysłu na prezent dla niej? Mamy dla Ciebie idealną niespodziankę dla prawdziwej miłośniczki wina. Nasz kieliszek z grawerem sprawdzi się doskonale na prezent dla szwagierki. Wykonany z cienkiego szkła wspaniale podkreśli smak wlanego trunku. Dedykacja razem z imieniem obdarowanej na pewno wywoła u niej ogromne i miłe zaskoczenie. Kieliszek jest cudownym prezentem dla bratowej. Parametry pojemność: 420 ml wysokość: 20,6 cm szkło wysokiej jakości Personalizacja Aby w pełni spersonalizować prezent, skorzystaj z naszego edytora. Wprowadź odpowiednie dane, a nasi graficy zajmą się resztą. 
Zobacz w sklepie

Produkty z facebooka - Kieliszek do wina z grawerem na wieczór panieński - Team bride

Parametry pojemność: 420 ml wysokość: 20,6 cm szkło wysokiej jakości Personalizacja Aby w pełni spersonalizować prezent, skorzystaj z naszego edytora. Wprowadź odpowiednie dane, a nasi graficy zajmą się resztą. 
Zobacz w sklepie

Kieliszki do wina - Kieliszek do wina z grawerem na wieczór panieński - Team bride

Parametry pojemność: 420 ml wysokość: 20,6 cm szkło wysokiej jakości Personalizacja Aby w pełni spersonalizować prezent, skorzystaj z naszego edytora. Wprowadź odpowiednie dane, a nasi graficy zajmą się resztą. 
Zobacz w sklepie

Kieliszki - Kieliszek do wina z grawerem na wieczór panieński - Team bride

Parametry pojemność: 420 ml wysokość: 20,6 cm szkło wysokiej jakości Personalizacja Aby w pełni spersonalizować prezent, skorzystaj z naszego edytora. Wprowadź odpowiednie dane, a nasi graficy zajmą się resztą. 
Zobacz w sklepie

Prezent dla przyjaciółki - Kieliszek do wina z grawerem na wieczór panieński - Team bride

Parametry pojemność: 420 ml wysokość: 20,6 cm szkło wysokiej jakości Personalizacja Aby w pełni spersonalizować prezent, skorzystaj z naszego edytora. Wprowadź odpowiednie dane, a nasi graficy zajmą się resztą. 
Zobacz w sklepie

Kieliszki - Kieliszek do wina z grawerem na prezent dla szwagierki - Idealna Szwagierka

Kieliszek z grawerem na upominek dla szwagierki Wielkimi krokami zbliża się święto Twojej szwagierki, a Ty nie masz pomysłu na prezent dla niej? Mamy dla Ciebie idealną niespodziankę dla prawdziwej miłośniczki wina. Nasz kieliszek z grawerem sprawdzi się doskonale na prezent dla szwagierki. Wykonany z cienkiego szkła wspaniale podkreśli smak wlanego trunku. Dedykacja razem z imieniem obdarowanej na pewno wywoła u niej ogromne i miłe zaskoczenie. Kieliszek jest cudownym prezentem dla bratowej. Parametry pojemność: 420 ml wysokość: 20,6 cm szkło wysokiej jakości Personalizacja Aby w pełni spersonalizować prezent, skorzystaj z naszego edytora. Wprowadź odpowiednie dane, a nasi graficy zajmą się resztą. 
Zobacz w sklepie

dla Szwagierki - Kieliszek do wina z grawerem na prezent dla szwagierki - Idealna Szwagierka

Kieliszek z grawerem na upominek dla szwagierki Wielkimi krokami zbliża się święto Twojej szwagierki, a Ty nie masz pomysłu na prezent dla niej? Mamy dla Ciebie idealną niespodziankę dla prawdziwej miłośniczki wina. Nasz kieliszek z grawerem sprawdzi się doskonale na prezent dla szwagierki. Wykonany z cienkiego szkła wspaniale podkreśli smak wlanego trunku. Dedykacja razem z imieniem obdarowanej na pewno wywoła u niej ogromne i miłe zaskoczenie. Kieliszek jest cudownym prezentem dla bratowej. Parametry pojemność: 420 ml wysokość: 20,6 cm szkło wysokiej jakości Personalizacja Aby w pełni spersonalizować prezent, skorzystaj z naszego edytora. Wprowadź odpowiednie dane, a nasi graficy zajmą się resztą. 
Zobacz w sklepie

Kieliszki do wina - Kieliszek z grawerem - Padłaś, poleż

Kieliszek z grawerem - Padłaś poleż Zasługujemy na porządny odpoczynek, ale kogo nazwalibyśmy królową leżingu? Jeśli znasz osobę, która uwielbia odpoczywać podaruj jej kieliszek dla prawdziwego miłośnika relaksu. Dołącz tylko imię, a Twoja niespodzianka będzie jedyna w swoim rodzaju. Kieliszek:  Pojemność: 420 ml Wysokość: 20,6 cm Szkło wysokiej jakości Grawerowanie Zachęcamy do skorzystania z opcji grawerowania, co uczyni zestaw niepowtarzalnym prezentem. Grawer wykonujemy techniką laserową, dzięki czemu jest on widoczny i bardzo trwały. Na wykonany grawer udzielamy wieczystą gwarancję. Personalizacja Aby w pełni spersonalizować prezent, skorzystaj z naszego edytora. Wprowadź odpowiednie dane, a nasi graficy zajmą się resztą. 
Zobacz w sklepie

dla Córki - Kieliszek z grawerem - Padłaś, poleż

Kieliszek z grawerem - Padłaś poleż Zasługujemy na porządny odpoczynek, ale kogo nazwalibyśmy królową leżingu? Jeśli znasz osobę, która uwielbia odpoczywać podaruj jej kieliszek dla prawdziwego miłośnika relaksu. Dołącz tylko imię, a Twoja niespodzianka będzie jedyna w swoim rodzaju. Kieliszek:  Pojemność: 420 ml Wysokość: 20,6 cm Szkło wysokiej jakości Grawerowanie Zachęcamy do skorzystania z opcji grawerowania, co uczyni zestaw niepowtarzalnym prezentem. Grawer wykonujemy techniką laserową, dzięki czemu jest on widoczny i bardzo trwały. Na wykonany grawer udzielamy wieczystą gwarancję. Personalizacja Aby w pełni spersonalizować prezent, skorzystaj z naszego edytora. Wprowadź odpowiednie dane, a nasi graficy zajmą się resztą. 
Zobacz w sklepie

Kieliszki - Kieliszek z grawerem - Padłaś, poleż

Kieliszek z grawerem - Padłaś poleż Zasługujemy na porządny odpoczynek, ale kogo nazwalibyśmy królową leżingu? Jeśli znasz osobę, która uwielbia odpoczywać podaruj jej kieliszek dla prawdziwego miłośnika relaksu. Dołącz tylko imię, a Twoja niespodzianka będzie jedyna w swoim rodzaju. Kieliszek:  Pojemność: 420 ml Wysokość: 20,6 cm Szkło wysokiej jakości Grawerowanie Zachęcamy do skorzystania z opcji grawerowania, co uczyni zestaw niepowtarzalnym prezentem. Grawer wykonujemy techniką laserową, dzięki czemu jest on widoczny i bardzo trwały. Na wykonany grawer udzielamy wieczystą gwarancję. Personalizacja Aby w pełni spersonalizować prezent, skorzystaj z naszego edytora. Wprowadź odpowiednie dane, a nasi graficy zajmą się resztą. 
Zobacz w sklepie

Prezent na Mikołajki dla przyjaciółki - Kieliszek z grawerem - Padłaś, poleż

Kieliszek z grawerem - Padłaś poleż Zasługujemy na porządny odpoczynek, ale kogo nazwalibyśmy królową leżingu? Jeśli znasz osobę, która uwielbia odpoczywać podaruj jej kieliszek dla prawdziwego miłośnika relaksu. Dołącz tylko imię, a Twoja niespodzianka będzie jedyna w swoim rodzaju. Kieliszek:  Pojemność: 420 ml Wysokość: 20,6 cm Szkło wysokiej jakości Grawerowanie Zachęcamy do skorzystania z opcji grawerowania, co uczyni zestaw niepowtarzalnym prezentem. Grawer wykonujemy techniką laserową, dzięki czemu jest on widoczny i bardzo trwały. Na wykonany grawer udzielamy wieczystą gwarancję. Personalizacja Aby w pełni spersonalizować prezent, skorzystaj z naszego edytora. Wprowadź odpowiednie dane, a nasi graficy zajmą się resztą. 
Zobacz w sklepie

Prezent na Mikołajki dla siostry - Kieliszek z grawerem - Padłaś, poleż

Kieliszek z grawerem - Padłaś poleż Zasługujemy na porządny odpoczynek, ale kogo nazwalibyśmy królową leżingu? Jeśli znasz osobę, która uwielbia odpoczywać podaruj jej kieliszek dla prawdziwego miłośnika relaksu. Dołącz tylko imię, a Twoja niespodzianka będzie jedyna w swoim rodzaju. Kieliszek:  Pojemność: 420 ml Wysokość: 20,6 cm Szkło wysokiej jakości Grawerowanie Zachęcamy do skorzystania z opcji grawerowania, co uczyni zestaw niepowtarzalnym prezentem. Grawer wykonujemy techniką laserową, dzięki czemu jest on widoczny i bardzo trwały. Na wykonany grawer udzielamy wieczystą gwarancję. Personalizacja Aby w pełni spersonalizować prezent, skorzystaj z naszego edytora. Wprowadź odpowiednie dane, a nasi graficy zajmą się resztą. 
Zobacz w sklepie

Produkty z facebooka - Kieliszek z grawerem - Padłaś, poleż

Kieliszek z grawerem - Padłaś poleż Zasługujemy na porządny odpoczynek, ale kogo nazwalibyśmy królową leżingu? Jeśli znasz osobę, która uwielbia odpoczywać podaruj jej kieliszek dla prawdziwego miłośnika relaksu. Dołącz tylko imię, a Twoja niespodzianka będzie jedyna w swoim rodzaju. Kieliszek:  Pojemność: 420 ml Wysokość: 20,6 cm Szkło wysokiej jakości Grawerowanie Zachęcamy do skorzystania z opcji grawerowania, co uczyni zestaw niepowtarzalnym prezentem. Grawer wykonujemy techniką laserową, dzięki czemu jest on widoczny i bardzo trwały. Na wykonany grawer udzielamy wieczystą gwarancję. Personalizacja Aby w pełni spersonalizować prezent, skorzystaj z naszego edytora. Wprowadź odpowiednie dane, a nasi graficy zajmą się resztą. 
Zobacz w sklepie

na Dzień Kobiet - Kieliszek z grawerem - Padłaś, poleż

Kieliszek z grawerem - Padłaś poleż Zasługujemy na porządny odpoczynek, ale kogo nazwalibyśmy królową leżingu? Jeśli znasz osobę, która uwielbia odpoczywać podaruj jej kieliszek dla prawdziwego miłośnika relaksu. Dołącz tylko imię, a Twoja niespodzianka będzie jedyna w swoim rodzaju. Kieliszek:  Pojemność: 420 ml Wysokość: 20,6 cm Szkło wysokiej jakości Grawerowanie Zachęcamy do skorzystania z opcji grawerowania, co uczyni zestaw niepowtarzalnym prezentem. Grawer wykonujemy techniką laserową, dzięki czemu jest on widoczny i bardzo trwały. Na wykonany grawer udzielamy wieczystą gwarancję. Personalizacja Aby w pełni spersonalizować prezent, skorzystaj z naszego edytora. Wprowadź odpowiednie dane, a nasi graficy zajmą się resztą. 
Zobacz w sklepie

Kieliszki do wina - Kieliszek na wino z grawerem - Odpoczynek

Grawerowany kieliszek na wino - Odpoczynek Sprawdź jak zaskoczyć każdą młodą mamę, która marzy o chwili relaksu. Wybierz dla niej kieliszek z grawerem na prezent, który z pewnością poprawi jej humor. Zadedykuj niespodziankę specjalnie dla wybranej  osoby i skorzystaj z edytora znajdującego się na stronie.   Kieliszek:  Pojemność: 420 ml Wysokość: 20,6 cm Szkło wysokiej jakości Grawerowanie Zachęcamy do skorzystania z opcji grawerowania, co uczyni zestaw niepowtarzalnym prezentem. Grawer wykonujemy techniką laserową, dzięki czemu jest on widoczny i bardzo trwały. Na wykonany grawer udzielamy wieczystą gwarancję. Personalizacja Aby w pełni spersonalizować prezent, skorzystaj z naszego edytora. Wprowadź odpowiednie dane, a nasi graficy zajmą się resztą. 
Zobacz w sklepie

Kieliszki - Kieliszek na wino z grawerem - Odpoczynek

Grawerowany kieliszek na wino - Odpoczynek Sprawdź jak zaskoczyć każdą młodą mamę, która marzy o chwili relaksu. Wybierz dla niej kieliszek z grawerem na prezent, który z pewnością poprawi jej humor. Zadedykuj niespodziankę specjalnie dla wybranej  osoby i skorzystaj z edytora znajdującego się na stronie.   Kieliszek:  Pojemność: 420 ml Wysokość: 20,6 cm Szkło wysokiej jakości Grawerowanie Zachęcamy do skorzystania z opcji grawerowania, co uczyni zestaw niepowtarzalnym prezentem. Grawer wykonujemy techniką laserową, dzięki czemu jest on widoczny i bardzo trwały. Na wykonany grawer udzielamy wieczystą gwarancję. Personalizacja Aby w pełni spersonalizować prezent, skorzystaj z naszego edytora. Wprowadź odpowiednie dane, a nasi graficy zajmą się resztą. 
Zobacz w sklepie

Produkty z facebooka - Kieliszek na wino z grawerem - Odpoczynek

Grawerowany kieliszek na wino - Odpoczynek Sprawdź jak zaskoczyć każdą młodą mamę, która marzy o chwili relaksu. Wybierz dla niej kieliszek z grawerem na prezent, który z pewnością poprawi jej humor. Zadedykuj niespodziankę specjalnie dla wybranej  osoby i skorzystaj z edytora znajdującego się na stronie.   Kieliszek:  Pojemność: 420 ml Wysokość: 20,6 cm Szkło wysokiej jakości Grawerowanie Zachęcamy do skorzystania z opcji grawerowania, co uczyni zestaw niepowtarzalnym prezentem. Grawer wykonujemy techniką laserową, dzięki czemu jest on widoczny i bardzo trwały. Na wykonany grawer udzielamy wieczystą gwarancję. Personalizacja Aby w pełni spersonalizować prezent, skorzystaj z naszego edytora. Wprowadź odpowiednie dane, a nasi graficy zajmą się resztą. 
Zobacz w sklepie

na Dzień Kobiet - Kieliszek na wino z grawerem - Odpoczynek

Grawerowany kieliszek na wino - Odpoczynek Sprawdź jak zaskoczyć każdą młodą mamę, która marzy o chwili relaksu. Wybierz dla niej kieliszek z grawerem na prezent, który z pewnością poprawi jej humor. Zadedykuj niespodziankę specjalnie dla wybranej  osoby i skorzystaj z edytora znajdującego się na stronie.   Kieliszek:  Pojemność: 420 ml Wysokość: 20,6 cm Szkło wysokiej jakości Grawerowanie Zachęcamy do skorzystania z opcji grawerowania, co uczyni zestaw niepowtarzalnym prezentem. Grawer wykonujemy techniką laserową, dzięki czemu jest on widoczny i bardzo trwały. Na wykonany grawer udzielamy wieczystą gwarancję. Personalizacja Aby w pełni spersonalizować prezent, skorzystaj z naszego edytora. Wprowadź odpowiednie dane, a nasi graficy zajmą się resztą. 
Zobacz w sklepie

dla Siostry - Kieliszek z grawerem, skarpetki i chocostick w skrzynce - Panowanie

Zestaw: kieliszek do wina, skarpetki i chocostick - Panowanie Znakomitą propozycją na prezent dla kobiety jest kieliszek z grawerem, z zabawnymi skarpetkami i czekoladą. Całość umieściliśmy w skrzynce z nadrukiem inspirującej dedykacji, która na pewno spodoba się obdarowanej. Idealnie pasujące skarpetki nie tylko ją rozśmieszą, ale staną się nierozłącznym atutem Twojego upominku. Zwieńczeniem jest chocostick, który bez wątpienia spełni swoje zadanie rano, po intensywnym wieczorze.  Parametry czekolada pitna na patyku - RÓŻOWA RUBY - 40 g 1 para damskich skarpetek antypoślizgowy nadruk Jeśli możesz to przeczytać, proszę podaj mi wino rozmiar europejski 35-40 skład: 60% bawełna, 38% poliester, 2% elastan pojemność kieliszka: 420 ml wysokość kieliszka: 20,6 cm wymiary pudełka: 21 x 21 x 10 cm materiał na brzegach: juta materiał wykonania pudełka: łuba pokrywka: sklejka dwa sznurki do przewiązania Wykaz alergenów oraz wartość energetyczną produktów spożywczych znajdziesz tutaj. Nadruk i grawer Nadruk na skrzynkę wykonujemy przy użyciu najnowszej technologii. Grawer na kieliszek wykonujemy techniką laserową. Efekt końcowy jest niezwykle efektowny, trwały i precyzyjny.  Personalizacja Uzupełnij pola edytora personalizacji i spraw, aby Twój prezent stał się jedyny w swoim rodzaju.
Zobacz w sklepie

Prezent dla szwagierki - Kieliszek z grawerem, skarpetki i chocostick w skrzynce - Panowanie

Zestaw: kieliszek do wina, skarpetki i chocostick - Panowanie Znakomitą propozycją na prezent dla kobiety jest kieliszek z grawerem, z zabawnymi skarpetkami i czekoladą. Całość umieściliśmy w skrzynce z nadrukiem inspirującej dedykacji, która na pewno spodoba się obdarowanej. Idealnie pasujące skarpetki nie tylko ją rozśmieszą, ale staną się nierozłącznym atutem Twojego upominku. Zwieńczeniem jest chocostick, który bez wątpienia spełni swoje zadanie rano, po intensywnym wieczorze.  Parametry czekolada pitna na patyku - RÓŻOWA RUBY - 40 g 1 para damskich skarpetek antypoślizgowy nadruk Jeśli możesz to przeczytać, proszę podaj mi wino rozmiar europejski 35-40 skład: 60% bawełna, 38% poliester, 2% elastan pojemność kieliszka: 420 ml wysokość kieliszka: 20,6 cm wymiary pudełka: 21 x 21 x 10 cm materiał na brzegach: juta materiał wykonania pudełka: łuba pokrywka: sklejka dwa sznurki do przewiązania Wykaz alergenów oraz wartość energetyczną produktów spożywczych znajdziesz tutaj. Nadruk i grawer Nadruk na skrzynkę wykonujemy przy użyciu najnowszej technologii. Grawer na kieliszek wykonujemy techniką laserową. Efekt końcowy jest niezwykle efektowny, trwały i precyzyjny.  Personalizacja Uzupełnij pola edytora personalizacji i spraw, aby Twój prezent stał się jedyny w swoim rodzaju.
Zobacz w sklepie

dla Narzeczonej - Kieliszek z grawerem, skarpetki i chocostick w skrzynce - Panowanie

Zestaw: kieliszek do wina, skarpetki i chocostick - Panowanie Znakomitą propozycją na prezent dla kobiety jest kieliszek z grawerem, z zabawnymi skarpetkami i czekoladą. Całość umieściliśmy w skrzynce z nadrukiem inspirującej dedykacji, która na pewno spodoba się obdarowanej. Idealnie pasujące skarpetki nie tylko ją rozśmieszą, ale staną się nierozłącznym atutem Twojego upominku. Zwieńczeniem jest chocostick, który bez wątpienia spełni swoje zadanie rano, po intensywnym wieczorze.  Parametry czekolada pitna na patyku - RÓŻOWA RUBY - 40 g 1 para damskich skarpetek antypoślizgowy nadruk Jeśli możesz to przeczytać, proszę podaj mi wino rozmiar europejski 35-40 skład: 60% bawełna, 38% poliester, 2% elastan pojemność kieliszka: 420 ml wysokość kieliszka: 20,6 cm wymiary pudełka: 21 x 21 x 10 cm materiał na brzegach: juta materiał wykonania pudełka: łuba pokrywka: sklejka dwa sznurki do przewiązania Wykaz alergenów oraz wartość energetyczną produktów spożywczych znajdziesz tutaj. Nadruk i grawer Nadruk na skrzynkę wykonujemy przy użyciu najnowszej technologii. Grawer na kieliszek wykonujemy techniką laserową. Efekt końcowy jest niezwykle efektowny, trwały i precyzyjny.  Personalizacja Uzupełnij pola edytora personalizacji i spraw, aby Twój prezent stał się jedyny w swoim rodzaju.
Zobacz w sklepie

Śmieszne prezenty - Kieliszek z grawerem, skarpetki i chocostick w skrzynce - Panowanie

Zestaw: kieliszek do wina, skarpetki i chocostick - Panowanie Znakomitą propozycją na prezent dla kobiety jest kieliszek z grawerem, z zabawnymi skarpetkami i czekoladą. Całość umieściliśmy w skrzynce z nadrukiem inspirującej dedykacji, która na pewno spodoba się obdarowanej. Idealnie pasujące skarpetki nie tylko ją rozśmieszą, ale staną się nierozłącznym atutem Twojego upominku. Zwieńczeniem jest chocostick, który bez wątpienia spełni swoje zadanie rano, po intensywnym wieczorze.  Parametry czekolada pitna na patyku - RÓŻOWA RUBY - 40 g 1 para damskich skarpetek antypoślizgowy nadruk Jeśli możesz to przeczytać, proszę podaj mi wino rozmiar europejski 35-40 skład: 60% bawełna, 38% poliester, 2% elastan pojemność kieliszka: 420 ml wysokość kieliszka: 20,6 cm wymiary pudełka: 21 x 21 x 10 cm materiał na brzegach: juta materiał wykonania pudełka: łuba pokrywka: sklejka dwa sznurki do przewiązania Wykaz alergenów oraz wartość energetyczną produktów spożywczych znajdziesz tutaj. Nadruk i grawer Nadruk na skrzynkę wykonujemy przy użyciu najnowszej technologii. Grawer na kieliszek wykonujemy techniką laserową. Efekt końcowy jest niezwykle efektowny, trwały i precyzyjny.  Personalizacja Uzupełnij pola edytora personalizacji i spraw, aby Twój prezent stał się jedyny w swoim rodzaju.
Zobacz w sklepie

Prezent dla ukochanej - Kieliszek z grawerem, skarpetki i chocostick w skrzynce - Panowanie

Zestaw: kieliszek do wina, skarpetki i chocostick - Panowanie Znakomitą propozycją na prezent dla kobiety jest kieliszek z grawerem, z zabawnymi skarpetkami i czekoladą. Całość umieściliśmy w skrzynce z nadrukiem inspirującej dedykacji, która na pewno spodoba się obdarowanej. Idealnie pasujące skarpetki nie tylko ją rozśmieszą, ale staną się nierozłącznym atutem Twojego upominku. Zwieńczeniem jest chocostick, który bez wątpienia spełni swoje zadanie rano, po intensywnym wieczorze.  Parametry czekolada pitna na patyku - RÓŻOWA RUBY - 40 g 1 para damskich skarpetek antypoślizgowy nadruk Jeśli możesz to przeczytać, proszę podaj mi wino rozmiar europejski 35-40 skład: 60% bawełna, 38% poliester, 2% elastan pojemność kieliszka: 420 ml wysokość kieliszka: 20,6 cm wymiary pudełka: 21 x 21 x 10 cm materiał na brzegach: juta materiał wykonania pudełka: łuba pokrywka: sklejka dwa sznurki do przewiązania Wykaz alergenów oraz wartość energetyczną produktów spożywczych znajdziesz tutaj. Nadruk i grawer Nadruk na skrzynkę wykonujemy przy użyciu najnowszej technologii. Grawer na kieliszek wykonujemy techniką laserową. Efekt końcowy jest niezwykle efektowny, trwały i precyzyjny.  Personalizacja Uzupełnij pola edytora personalizacji i spraw, aby Twój prezent stał się jedyny w swoim rodzaju.
Zobacz w sklepie

Prezent dla dziewczyny - Kieliszek z grawerem, skarpetki i chocostick w skrzynce - Panowanie

Zestaw: kieliszek do wina, skarpetki i chocostick - Panowanie Znakomitą propozycją na prezent dla kobiety jest kieliszek z grawerem, z zabawnymi skarpetkami i czekoladą. Całość umieściliśmy w skrzynce z nadrukiem inspirującej dedykacji, która na pewno spodoba się obdarowanej. Idealnie pasujące skarpetki nie tylko ją rozśmieszą, ale staną się nierozłącznym atutem Twojego upominku. Zwieńczeniem jest chocostick, który bez wątpienia spełni swoje zadanie rano, po intensywnym wieczorze.  Parametry czekolada pitna na patyku - RÓŻOWA RUBY - 40 g 1 para damskich skarpetek antypoślizgowy nadruk Jeśli możesz to przeczytać, proszę podaj mi wino rozmiar europejski 35-40 skład: 60% bawełna, 38% poliester, 2% elastan pojemność kieliszka: 420 ml wysokość kieliszka: 20,6 cm wymiary pudełka: 21 x 21 x 10 cm materiał na brzegach: juta materiał wykonania pudełka: łuba pokrywka: sklejka dwa sznurki do przewiązania Wykaz alergenów oraz wartość energetyczną produktów spożywczych znajdziesz tutaj. Nadruk i grawer Nadruk na skrzynkę wykonujemy przy użyciu najnowszej technologii. Grawer na kieliszek wykonujemy techniką laserową. Efekt końcowy jest niezwykle efektowny, trwały i precyzyjny.  Personalizacja Uzupełnij pola edytora personalizacji i spraw, aby Twój prezent stał się jedyny w swoim rodzaju.
Zobacz w sklepie

dla Przyjaciółki - Kieliszek z grawerem, skarpetki i chocostick w skrzynce - Panowanie

Zestaw: kieliszek do wina, skarpetki i chocostick - Panowanie Znakomitą propozycją na prezent dla kobiety jest kieliszek z grawerem, z zabawnymi skarpetkami i czekoladą. Całość umieściliśmy w skrzynce z nadrukiem inspirującej dedykacji, która na pewno spodoba się obdarowanej. Idealnie pasujące skarpetki nie tylko ją rozśmieszą, ale staną się nierozłącznym atutem Twojego upominku. Zwieńczeniem jest chocostick, który bez wątpienia spełni swoje zadanie rano, po intensywnym wieczorze.  Parametry czekolada pitna na patyku - RÓŻOWA RUBY - 40 g 1 para damskich skarpetek antypoślizgowy nadruk Jeśli możesz to przeczytać, proszę podaj mi wino rozmiar europejski 35-40 skład: 60% bawełna, 38% poliester, 2% elastan pojemność kieliszka: 420 ml wysokość kieliszka: 20,6 cm wymiary pudełka: 21 x 21 x 10 cm materiał na brzegach: juta materiał wykonania pudełka: łuba pokrywka: sklejka dwa sznurki do przewiązania Wykaz alergenów oraz wartość energetyczną produktów spożywczych znajdziesz tutaj. Nadruk i grawer Nadruk na skrzynkę wykonujemy przy użyciu najnowszej technologii. Grawer na kieliszek wykonujemy techniką laserową. Efekt końcowy jest niezwykle efektowny, trwały i precyzyjny.  Personalizacja Uzupełnij pola edytora personalizacji i spraw, aby Twój prezent stał się jedyny w swoim rodzaju.
Zobacz w sklepie

Prezent dla siostry - Kieliszek z grawerem, skarpetki i chocostick w skrzynce - Panowanie

Zestaw: kieliszek do wina, skarpetki i chocostick - Panowanie Znakomitą propozycją na prezent dla kobiety jest kieliszek z grawerem, z zabawnymi skarpetkami i czekoladą. Całość umieściliśmy w skrzynce z nadrukiem inspirującej dedykacji, która na pewno spodoba się obdarowanej. Idealnie pasujące skarpetki nie tylko ją rozśmieszą, ale staną się nierozłącznym atutem Twojego upominku. Zwieńczeniem jest chocostick, który bez wątpienia spełni swoje zadanie rano, po intensywnym wieczorze.  Parametry czekolada pitna na patyku - RÓŻOWA RUBY - 40 g 1 para damskich skarpetek antypoślizgowy nadruk Jeśli możesz to przeczytać, proszę podaj mi wino rozmiar europejski 35-40 skład: 60% bawełna, 38% poliester, 2% elastan pojemność kieliszka: 420 ml wysokość kieliszka: 20,6 cm wymiary pudełka: 21 x 21 x 10 cm materiał na brzegach: juta materiał wykonania pudełka: łuba pokrywka: sklejka dwa sznurki do przewiązania Wykaz alergenów oraz wartość energetyczną produktów spożywczych znajdziesz tutaj. Nadruk i grawer Nadruk na skrzynkę wykonujemy przy użyciu najnowszej technologii. Grawer na kieliszek wykonujemy techniką laserową. Efekt końcowy jest niezwykle efektowny, trwały i precyzyjny.  Personalizacja Uzupełnij pola edytora personalizacji i spraw, aby Twój prezent stał się jedyny w swoim rodzaju.
Zobacz w sklepie

Zestawy prezentowe na Dzień Kobiet - Kieliszek z grawerem, skarpetki i chocostick w skrzynce - Panowanie

Zestaw: kieliszek do wina, skarpetki i chocostick - Panowanie Znakomitą propozycją na prezent dla kobiety jest kieliszek z grawerem, z zabawnymi skarpetkami i czekoladą. Całość umieściliśmy w skrzynce z nadrukiem inspirującej dedykacji, która na pewno spodoba się obdarowanej. Idealnie pasujące skarpetki nie tylko ją rozśmieszą, ale staną się nierozłącznym atutem Twojego upominku. Zwieńczeniem jest chocostick, który bez wątpienia spełni swoje zadanie rano, po intensywnym wieczorze.  Parametry czekolada pitna na patyku - RÓŻOWA RUBY - 40 g 1 para damskich skarpetek antypoślizgowy nadruk Jeśli możesz to przeczytać, proszę podaj mi wino rozmiar europejski 35-40 skład: 60% bawełna, 38% poliester, 2% elastan pojemność kieliszka: 420 ml wysokość kieliszka: 20,6 cm wymiary pudełka: 21 x 21 x 10 cm materiał na brzegach: juta materiał wykonania pudełka: łuba pokrywka: sklejka dwa sznurki do przewiązania Wykaz alergenów oraz wartość energetyczną produktów spożywczych znajdziesz tutaj. Nadruk i grawer Nadruk na skrzynkę wykonujemy przy użyciu najnowszej technologii. Grawer na kieliszek wykonujemy techniką laserową. Efekt końcowy jest niezwykle efektowny, trwały i precyzyjny.  Personalizacja Uzupełnij pola edytora personalizacji i spraw, aby Twój prezent stał się jedyny w swoim rodzaju.
Zobacz w sklepie

Słodkie upominki dla niej - Kieliszek z grawerem, skarpetki i chocostick w skrzynce - Panowanie

Zestaw: kieliszek do wina, skarpetki i chocostick - Panowanie Znakomitą propozycją na prezent dla kobiety jest kieliszek z grawerem, z zabawnymi skarpetkami i czekoladą. Całość umieściliśmy w skrzynce z nadrukiem inspirującej dedykacji, która na pewno spodoba się obdarowanej. Idealnie pasujące skarpetki nie tylko ją rozśmieszą, ale staną się nierozłącznym atutem Twojego upominku. Zwieńczeniem jest chocostick, który bez wątpienia spełni swoje zadanie rano, po intensywnym wieczorze.  Parametry czekolada pitna na patyku - RÓŻOWA RUBY - 40 g 1 para damskich skarpetek antypoślizgowy nadruk Jeśli możesz to przeczytać, proszę podaj mi wino rozmiar europejski 35-40 skład: 60% bawełna, 38% poliester, 2% elastan pojemność kieliszka: 420 ml wysokość kieliszka: 20,6 cm wymiary pudełka: 21 x 21 x 10 cm materiał na brzegach: juta materiał wykonania pudełka: łuba pokrywka: sklejka dwa sznurki do przewiązania Wykaz alergenów oraz wartość energetyczną produktów spożywczych znajdziesz tutaj. Nadruk i grawer Nadruk na skrzynkę wykonujemy przy użyciu najnowszej technologii. Grawer na kieliszek wykonujemy techniką laserową. Efekt końcowy jest niezwykle efektowny, trwały i precyzyjny.  Personalizacja Uzupełnij pola edytora personalizacji i spraw, aby Twój prezent stał się jedyny w swoim rodzaju.
Zobacz w sklepie

Prezent dla przyjaciółki - Kieliszek z grawerem, skarpetki i chocostick w skrzynce - Panowanie

Zestaw: kieliszek do wina, skarpetki i chocostick - Panowanie Znakomitą propozycją na prezent dla kobiety jest kieliszek z grawerem, z zabawnymi skarpetkami i czekoladą. Całość umieściliśmy w skrzynce z nadrukiem inspirującej dedykacji, która na pewno spodoba się obdarowanej. Idealnie pasujące skarpetki nie tylko ją rozśmieszą, ale staną się nierozłącznym atutem Twojego upominku. Zwieńczeniem jest chocostick, który bez wątpienia spełni swoje zadanie rano, po intensywnym wieczorze.  Parametry czekolada pitna na patyku - RÓŻOWA RUBY - 40 g 1 para damskich skarpetek antypoślizgowy nadruk Jeśli możesz to przeczytać, proszę podaj mi wino rozmiar europejski 35-40 skład: 60% bawełna, 38% poliester, 2% elastan pojemność kieliszka: 420 ml wysokość kieliszka: 20,6 cm wymiary pudełka: 21 x 21 x 10 cm materiał na brzegach: juta materiał wykonania pudełka: łuba pokrywka: sklejka dwa sznurki do przewiązania Wykaz alergenów oraz wartość energetyczną produktów spożywczych znajdziesz tutaj. Nadruk i grawer Nadruk na skrzynkę wykonujemy przy użyciu najnowszej technologii. Grawer na kieliszek wykonujemy techniką laserową. Efekt końcowy jest niezwykle efektowny, trwały i precyzyjny.  Personalizacja Uzupełnij pola edytora personalizacji i spraw, aby Twój prezent stał się jedyny w swoim rodzaju.
Zobacz w sklepie

Prezent dla żony - Kieliszek z grawerem, skarpetki i chocostick w skrzynce - Panowanie

Zestaw: kieliszek do wina, skarpetki i chocostick - Panowanie Znakomitą propozycją na prezent dla kobiety jest kieliszek z grawerem, z zabawnymi skarpetkami i czekoladą. Całość umieściliśmy w skrzynce z nadrukiem inspirującej dedykacji, która na pewno spodoba się obdarowanej. Idealnie pasujące skarpetki nie tylko ją rozśmieszą, ale staną się nierozłącznym atutem Twojego upominku. Zwieńczeniem jest chocostick, który bez wątpienia spełni swoje zadanie rano, po intensywnym wieczorze.  Parametry czekolada pitna na patyku - RÓŻOWA RUBY - 40 g 1 para damskich skarpetek antypoślizgowy nadruk Jeśli możesz to przeczytać, proszę podaj mi wino rozmiar europejski 35-40 skład: 60% bawełna, 38% poliester, 2% elastan pojemność kieliszka: 420 ml wysokość kieliszka: 20,6 cm wymiary pudełka: 21 x 21 x 10 cm materiał na brzegach: juta materiał wykonania pudełka: łuba pokrywka: sklejka dwa sznurki do przewiązania Wykaz alergenów oraz wartość energetyczną produktów spożywczych znajdziesz tutaj. Nadruk i grawer Nadruk na skrzynkę wykonujemy przy użyciu najnowszej technologii. Grawer na kieliszek wykonujemy techniką laserową. Efekt końcowy jest niezwykle efektowny, trwały i precyzyjny.  Personalizacja Uzupełnij pola edytora personalizacji i spraw, aby Twój prezent stał się jedyny w swoim rodzaju.
Zobacz w sklepie

Prezent dla narzeczonej - Kieliszek z grawerem, skarpetki i chocostick w skrzynce - Panowanie

Zestaw: kieliszek do wina, skarpetki i chocostick - Panowanie Znakomitą propozycją na prezent dla kobiety jest kieliszek z grawerem, z zabawnymi skarpetkami i czekoladą. Całość umieściliśmy w skrzynce z nadrukiem inspirującej dedykacji, która na pewno spodoba się obdarowanej. Idealnie pasujące skarpetki nie tylko ją rozśmieszą, ale staną się nierozłącznym atutem Twojego upominku. Zwieńczeniem jest chocostick, który bez wątpienia spełni swoje zadanie rano, po intensywnym wieczorze.  Parametry czekolada pitna na patyku - RÓŻOWA RUBY - 40 g 1 para damskich skarpetek antypoślizgowy nadruk Jeśli możesz to przeczytać, proszę podaj mi wino rozmiar europejski 35-40 skład: 60% bawełna, 38% poliester, 2% elastan pojemność kieliszka: 420 ml wysokość kieliszka: 20,6 cm wymiary pudełka: 21 x 21 x 10 cm materiał na brzegach: juta materiał wykonania pudełka: łuba pokrywka: sklejka dwa sznurki do przewiązania Wykaz alergenów oraz wartość energetyczną produktów spożywczych znajdziesz tutaj. Nadruk i grawer Nadruk na skrzynkę wykonujemy przy użyciu najnowszej technologii. Grawer na kieliszek wykonujemy techniką laserową. Efekt końcowy jest niezwykle efektowny, trwały i precyzyjny.  Personalizacja Uzupełnij pola edytora personalizacji i spraw, aby Twój prezent stał się jedyny w swoim rodzaju.
Zobacz w sklepie